вівторок, 27 червня 2017 р.

"Антонов" підписав дорожню карту виробництва Ан-132 для Саудівської Аравії

Як повідомляє LB.ua "Антонов" підписав дорожню карту виробництва Ан-132 для Саудівської Аравії. Королівство підтвердило свої плани із закупівлі українських літаків.

Державне підприємство "Антонов" підписало з саудівської корпорацією Taqnia угоду про кооперацію у виробництві Ан-132.

З боку "Антонова" підпис поставив президент підприємства Михайло Гвоздьов, з саудівської - президент Taqnia Aeronautics Co. Мохаммед Аль-Гамді.

Документ містить плани з постачання, організації експлуатації, післяпродажної підтримки літаків "Антонов" сімейств Ан-132, Ан-148 і Ан-178, а також подальших робіт по запуску коопераційного виробництва Ан-132 в Саудівській Аравії.

"Відбулася дуже важлива подія в кооперації з партнерами з Саудівської Аравії. Сьогодні ми зробили конкретний крок в наших ділових відносинах, заснований на попередніх домовленостях. Цей документ можна розглядати як дорожню карту нашої взаємодії за спільними програмами", - цитує Гвоздьова прес-служба "Антонова ".

Нагадаємо, у "Антонова" раніше був підписаний меморандум про намір спільного виробництва 80 літаків Ан-132 для Саудівської Аравії. Частина літаків буде проводитися в Україні (дослідний екземпляр вже будується на "Антонові"), але одночасно з цим в Саудівській Аравії будуть створюватися потужності для виробництва цього літака і компонентів на території королівства.

Інтелектуальна власність на літак розділена в рівних частках між двома сторонами. Вартість літака поки не називається. Ан-132 буде оснащуватися двигунами Pratt & Whitney - це побажання замовника. Рішення про те, чи буде підписаний твердий контракт на 80 літаків, буде прийнято після поставки першого зразка.

Ан-132 буде першим літаком в лінійці "Антонова" без російських комплектуючих. Літак призначений для польотів на близько- і середньомагістральних маршрутах, він зможе виконувати широкий спектр завдань з перевезення вантажів. Він буде мати крейсерську швидкість в 500 км / ч і максимальну висоту крейсерського польоту 9000 м з максимальним навантаженням в 9,2 тонни.

Н. Кулініч

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі