середа, 24 травня 2017 р.

Уряд ухвалив Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, 24 травня, в Кабінеті Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку та Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва відбувся черговий “Дерегуляційний день”.  

В рамках Дерегуляційного дня Кабінет Міністрів ухвалив Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року. Її реалізація сприятиме закріпленню системного підходу до формування і реалізації державної політики у цій сфері та створенню сприятливих умов для розвитку конкурентоспроможного малого і середнього бізнесу (МСБ).  

“Стратегія МСП 2020 - це результат кропіткої роботи Мінекономрозвитку і широкого публічного обговорення. Коли я кажу “широкого”, то маю на увазі не просто оголошення на сайті, а більше 20 зустрічей із усіма залученими сторонами, включаючи Асоціації бізнесу, ТПП, міжнародні організації. Тому я впевнений, що цей документ якомога точніше відображає потреби підприємців України сьогодні”, - пояснює Степан Кубів.

“Ви всі знаєте, що майже 2 млн малих та середніх підприємств складає 99,8% кількості всіх підприємств в Україні. При цьому частка  МСП у ВВП України у 2015 році була 59%. Стратегія ставить за мету до 2020 року збільшити останній показник до 60,5%. Насправді, це суттєвий приріст у масштабах МСБ”, - прокоментував перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Стратегія враховує принципи Акту з питань малого бізнесу для Європи та рекомендації Індексу економічної політики у сфері МСБ. Вона передбачає створення сприятливого середовища для розвитку МСБ, спрощення доступу МСБ до фінансування, спрощення податкового адміністрування МСБ, популяризацію підприємницької культури та розвиток навчання підприємницьким навичкам, сприяння експорту МСБ та підсилення інноваційного потенціалу МСБ.

З презентацією Стратегії можна ознайомитись тут: http://bit.ly/2qj4N0z

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі