субота, 22 квітня 2017 р.

У Києві відкрився міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

У середу, 19 квітня, у Києві відкрився міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF-2017. На відкритті також був присутный голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів або просто KISFF — це найбільша присвячена короткому метру регулярна подія в Україні.

Протягом 5 днів Kyiv International Short Film Festival, або просто #KISFF, представляє актуальний короткий метр та класичні стрічки, знайомить з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії. Серед більш, як 300 стрічок, у п'ятьох десятках блоків, можна знайти те, що припаде до душі.

Серед фокусів KISFF 2017 — пошуки «нового» кіно та нового у кіно, роздуми про мистецьку цінність, українське кіно сьогодення та минулого, шоукейси західних кіношкіл та вибраних фестивалів короткого метру
Цього року, окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, є десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл, відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальна дитяча програма від VIS Vienna Shorts, світова кіноспадщина, Sound&Vision, експериментальне та радикальне кіно і багато-багато іншого. 
Новим фестивальним центром є Кінотеатр "Україна", в Маріїнці проходять Open Air покази, центром авангарду є кінотеатр ЛІРА. Окрім цього, індустрійні та освітні події в Kyiv Academy of Media Arts (круглі столи, панельні дискусії).

У міжнародному конкурсі представлено 13 стрічок, у національному дев'ять.

"Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформи короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів та поціновувачів кіно. KISFF – це осередок для розвитку талантів та популяризації кінематографу як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп", - йдеться у повідомленні.

У міжнародному конкурсі представлено 13 стрічок, у національному - 9. Обидві програми буде судити професійне міжнародне журі. Переможець національного конкурсу отримає грошовий приз від фестивалю та його партнерів.

Три головні нагороди будуть вручені фільмам-переможцям у таких номінаціях: “Кращий фільм”, “Краща режисура”, “Приз глядацьких симпатій”. За членами журі також зберігається право надати 2 або більше “Особливих відзнак журі”.
Микола Федоренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі