неділя, 26 березня 2017 р.

Міжнародна конференція «Сучасний підхід до здійснення науково-технічної підтримки регулювання безпеки використання ядерної енергії: компетентність, прозорість, відповідальність», присвячену 25-річчю створення Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки.

22 березня 2017 відбулась Міжнародна конференція «Сучасний підхід до здійснення науково-технічної підтримки регулювання безпеки використання ядерної енергії: компетентність, прозорість, відповідальність», присвячену 25-річчю створення Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки.

Керівник Держатомрегулювання Борис Столярчук відкрив конференцію.

У своїй промові Борис Столярчук зазначив, що сьогоднішній захід – дуже важливий для ядерної та радіаційної безпеки нашої держави. На Конференції зібралися професіонали зі Сполучених Штатів Америки, Європи та Азії, щоб обговорити найбільш важливі та підвести підсумки 25 років діяльності ДНТЦ ЯРБ з питань ядерної та радіаційної безпеки. Для України, розвиток цієї галузі є пріоритетним, оскільки завдяки роботі атомних станцій в країні виробляється до 60% електроенергії.
Внесок співробітників ДНТЦ ЯРБ в розвиток ядерної та радіаційної безпеки складно недооцінити. Їх сумлінна, відповідальна, прозора та компетентна праця, професіоналізм та відданість справі, з кожним кроком наближає Україну ближче до енергетичної незалежності, особливо в непростих умовах сьогодення.

В міжнародній конференції взяли участь представники Національної академії наук України, керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом», Державної адміністрації зони відчуження, ДСП «Чорнобильська АЕС», Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», інші установи та організації, провідні фахівці з України, а також іноземні партнери з питань ядерної та радіаційної безпеки з МАГАТЕ та ЄС, США, Нідерландів, Італії, Чехії, Норвегії, Литви, Франції, Німеччини, Вірменії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі