вівторок, 7 лютого 2017 р.

Ольга Чернецька "В ритмі міста"

31 січня в Національному музеї Тараса Шевченка відкрилась персональна виставка художниці Ольги Чернецької “В ритмі міста”

Ольга Чернецька – молода українська художниця; навчалась в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Малює та пише олією з дитинства. Українська Революція гідності стала справжнім творчим поштовхом для художниці – з 2013 року вона активно виставляється в Україні та закордоном, де її роботи стрімко отримуютьпопулярність та визнання.

В 2016 році Ольга Чернецька стала учасницею31 Chalsea International Fine Art Competition уНью-Йорку, двохміжнароднихпроектів Abstract Art вгалереї The Brick Lane gallery вЛондоніі Contemporary Art Show Spectrum Red Dot Miami 2016.

ОльгаЧернецька працює в жанрі ліричної та геометричної абстракції, пише натюрморти і портрети та займається графікою. Мистецькі пошуки останніх років художниці пов’язані, перш за все, із кольором – субстанцією, яка напряму взаємодіє із сильними емоціями і стає на її полотні потужним енергетичним висловом. 

В НМТШ Ольга представить живопис і графіку із серій “Ритми міста” та “Інтермеццо”, створених в 2016 році.

В серії “Ритми міста” художниця пише портрет мегаполісу, наповненого метушнею та бурлінням людських мас. Але це скоріше ніжний, одухотворений портрет, аніж пейзаж,  всю міць і турбулентність великого міста.

В ‘Intermezzo’ ритмічні поєднання кольорів безпосередньо натхненні музичними творами. Художниця прагне синтезувати музику і живописі на її картинах вони звучать в унісон, однак, центральною ідеєю залишається колір як такий, колір як форма і предмет.

Художниця розповідає: “Мої роботи – це не реальні місця і навіть не вигадані ландшафти. Все це емоційні та психологічні місця – мої внутрішні території. Мої картини роповідають про речі, які поза часом, і я думаю, що пейзаж для більшості з нас є чимосьпозачасовим”.

Офіційне відкриття виставки та презентація катлогу з обраними роботами художниці відбулось 3 лютого. 

адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12
час роботи виставки:щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)
вихідний день –понеділокДовідка:
Ольга Чернецька народилася і живе в Києві. Навчалася в Державній художній середній школі імені Т.Г.Шевченка та закінчила Київську школу мистецтв імені М.І. Вериківського. Брала уроки живопису у відомого українського художника Олександра Животкова, представника нового українського нефігуративного живопису, учасника групи Живописний заповідник. Навчалася іконопису. Закінчила Національну Академію образотворчого мистецтва і архітектури (факультет мистецтвознавства). На її рахунку – п’ять персональних виставок в Україні та авторський проект Ukrainian Landscape в галереїSchody (Варшава, Польща).
Дипломант ХІІІ Міжнародної виставки-конкурсу сучасного мистецтва Ukrainian Art Week 2016 (Київ, Україна) та переможець Всеукраїнського конкурсу-стипендії для художників 2016 в номінації “Абстракціонізм”.
Учасниця 31 Chalsea International Fine Art Competition (Нью-Йорк, США), двох міжнародних проектів Abstract Art в галереї The Brick Lane gallery (Лондон, Великобританія) і Contemporary Art Show Spectrum Red Dot Miami 2016 (Mайамі, СШA). Фіналістонлайн-конкурсу Art Basel Miami Fine Art Competition Larus Gallery (2nd Annual International Fine Arts Competition, Майамі, США).

Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі