неділя, 5 лютого 2017 р.

Armin Only Embrace


Міжнародний Виставковий Центр
Київ, Броварський проспект, 15


Мрії збуваються! 
Шоу п’ятиразового кращого діджея світу – Арміна ван Бюрена – відбудеться у Києві! 


У 2010 році шоу Armin Only Mirage перевернуло наше уявлення про електронну музику. У 2013 році – Armin Only Intense вразило красою і динамікою того, що відбувалось на сцені... 

25 лютого 2017 року шоу Armin Only Embrace збере в МВЦ повний зал киян, гостей з усієї України та зарубіжних країн!  Разом ми відправимося у музичну подорож за межі уяви, де будемо захоплюватися і дивуватися грандіозній, масштабній постановці, виступам танцорів, вокалістів і, звичайно, DJ-сетом улюбленого діджея мільйонів – Арміна ван Бюрена! 

VIP-місця за столиками знаходяться на багаторівневих платформах на узвишші над танцполом. Звідси відкривається відмінний вид на зал і сцену. Столики обслуговуються офіціантами. Також із привілеїв: окремий вхід, гардероб і туалети. 

До замовлення додається послуга Гарантія повернення. Це дуже корисна опція, коли немає впевненості у планах, але хочеться взяти квитки за поточною вартістю. 

Якщо з якихось причин у Вас не вийде піти на шоу, Ви зможете здати квиток та  повернути його номінальну вартість. Послугу можна відключити при оформленні замовлення.

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі