вівторок, 17 січня 2017 р.

«Геометрія просвітлення»

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»

художник Андрій Сідерський

та скульптор Богдан Андрійцев

представляють виставку

«Геометрія просвітлення»

(17 січня – 15 лютого 2017 р. )

        Виставка «Геометрія просвітлення» – це нові твори живопису киянина Андрія Сідерського, виконані в стилі Psychotronic art, та скульптура Богдана Андрійцева.

Андрій Сідерський – відомий у світі майстер йоги з 40-річною практикою, розробник сучасних тренінгових систем з гімнастики йогів та засновник міжнародного тренінгового проекту «Yoga23», ініціатор першої і найбільшої студії йоги в Києві та Україні, автор професійної літератури та езотеричних творів.
Андрій Сідерський вже понад 13 років створює роботи в жанрі абстрактного живопису  у незвичному, але оригінальному напрямі, названому художником -  «Psychotronic art» («Психотронне мистецтво»).
Назва виставки «Геометрія просвітлення» не є унікальною, це швидше характеристика її основного елементу — простору, який  відтворює Андрій Сідерський в певному місці, в певний час і за допомогою певних інструментів.
Представлені на виставці роботи об’єднані тим, що всі вони написані впродовж 2013-2016 років, в час усвідомлення кризового і водночас еволюційного, проривного моменту.
Ще одним важливим і невід’ємним елементом виставки є суб’єкт Геометрії Просвітлення. Йдеться про невеликі скульптури – твори гротескної пластики Богдана Андрійцева. Вони показують реальну історію реальної людини, яка перебуває у цьому просторі. Людини, яка змінюється. 

Куратор – Юлія (096) 6144644

Куратор від музею – Зоя Олександрівна (067) 935 13 87

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі