вівторок, 17 січня 2017 р.

«Трикрапка»

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» та Костянтин Копосовпредставляють виставку живопису
«Трикрапка»(16 – 29 січня 2017 р.)
         Вивчення трьох китів сучасного пейзажу – саме цій темі присвячена виставка. Створюючи свої роботи, Копосов відштовхується від ключової тріади: точки в просторі, точки в часі і точки зору. Згодом автор визначає час і місце, з яких потім формує пейзаж, аналізує стан атмосфери, повітряного і світлового середовища. В результаті народжується остання і найважливіша умова – точка зору. Тепер у картини з’являється своя особиста й виняткова життєва позиція.
«Унікальність точки в часі та просторі стала для мене основою роздумів над цим феноменом», – каже автор виставки. «Момент, в якому ми живемо, те, що відбувається саме зараз – це єдине, що існує в дійсності, оскільки минулого вже немає, а майбутнє ще не настало. Працюючи з пейзажем, я можу поставити час на паузу».
Костянтин Копосов – випускник київської Академії образотворчих мистецтв, архітектор і художник, учасник багатьох міжнародних виставок і мистецьких проектів.
Остання персональна виставка – «Українське буде». Частина її робіт була представлена в стінах штаб-квартири ООН в Нью Йорку, в Чикаго і Нью-Джерсі. Проект також експонувався у міжнародному терміналі аеропорту «Бориспіль».
Роботи художника – це переосмислення класичних пейзажів через сучасні яскраві мінімалістичні візуальні образи. В даний момент художник  живе і працює в Німеччині.
МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).

Контактна особа: Ольга Носко +38 (093) 98-117-95
nosko.ov@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі