пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

Відкриття шопінг-спейсу ультрасучасного формату DN8

15 грудня відбувся прес-тур з нагоди відкриття шопінг-спейсу ультрасучасного формату.
DN8 - єдиний на сьогодні в Україні шопінг-спейс з таким унікальним портфелем брендів: легендарний німецький van Laack, італійський KOCCA, французькі AXARA і OAKWOOD, американський True Religion, австралійський Seafolly, португальська Paradigma і ще понад 80 брендів з різних куточків світу під одним дахом !

Після закінчення прес-туру відбувся модний показ новинок цього сезону.

Шопінг-спейс DN8 - це реінкарнація легендарного Торгового Дому «Мішель». Всі ті цінності, яким слідував Торговий Дім весь свій величезний шлях, ми втілили в новій ідеї, обрамити її в строгі лінії пульсуючого мегаполісу.

Це втілення якісно нового рівня шопінгу в Україні.

Сьогодні DN8 - це:

- 13 років досвіду в сфері фешн-рітейлу на ринку України. Торговий Дім
«Мішель»стояв біля витоків формування гарного смаку і стилю ще на початку «нульових» вже сучасної України.

- Більше 10 років досвіду професійного оперування торговим простором: DN8 управляє модою, стилем і свіжими ідеями для вашого ідеального шопінгу.

- DN8 - це 2 000 квадратних метрів ультрасучасного шопінг-простору: грамотне зонування, правильне освітлення, бездоганний сервіс і більше 80 брендів зі світовим ім'ям, серед яких:

· Легендарний німецький van Laack;

· Обожнюваний голлівудськими зірками True Religion;

· Тотал-луки від жіночних Kocca (Італія) і Axara (Франція);

· А також молодіжні Candice Cooper, Drykorn і багато інших відомих брендів, які не залишать байдужими нікого!

- DN8 - це тотал-лук на будь-який день, час року, в будь-якій частині світу: повсякденний кежуал від DRYKORN, французька легкість від Косс, німецька строгість від VAN LAACK, австралійська безпечність в купальниках від SEAFOLLY і круїзне натхнення від італійського MARINA YACHTING - і це тільки вишенька на величезному торті.

- Шопінг-спейс DN8 - унікальне місце для тих, хто звик цінувати час і гроші. Замість бездумних багатогодинних поневірянь по перенасиченим ТРЦ ви потрапляєте в ідеальне шопінг-простір: ніякої відволікаючої реклами і дратівливих факторів - справжній шопінг в чистому вигляді (only true shopping).

- Обслуговування консультантами DN8 позаздрила б сама британська королева: кожен клієнт - на вагу золота. Rваліфіковані фахівці в лічені хвилини відчують вашу натуру і ваш настрій і підберуть для вас «саме той самий» наряд.

DN8 - це бездоганне шопінг-простір в історичній частині Києва (вул. Дорогожицька № 8)!

DN8 - це почуття стилю, закладене в ДНК (DNA) на генетичному рівні.

DN8 - це твій ідеальний шопінг!

Тетяна ШЕВЧЕНКО

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі