четвер, 8 грудня 2016 р.

Міжнародний Конгрес Мерів5 грудня 2016 року в Києві вперше відбувся Міжнародний Конгрес Мерів – новий щорічний форум міських голів, лідерів місцевого самоврядування та інших стейкхолдерів місцевого розвитку. 

Міжнародний конгрес мерів – це щорічний захід, який об’єднує міських голів, лідерів місцевого самоврядування та експертів з питань розвитку на місцях. Програма Конгресу передбачає проведення експертних дискусій, виставки щодо можливостей для міського розвитку, налагодження неформальних зв’язків та презентації Індексу розвитку міст.

Міжнародний конгрес мерів міст став спільною ініціативою Агенції з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» та фонду Western NIS Enterprise Fund.

Метою даного заходу є формування профільної платформи для учасників, зацікавлених у питаннях місцевого розвитку. Учасники матимуть змогу обговорити тенденції та інновації у сфері розвитку міста, в тому числі проблеми та можливості для забезпечення прогресу та економічного зростання, обмінятися практичним досвідом у колі найвидатніших мерів міст з різних країн, а також поділитися кращими історіями успіху України у різних сферах міського життя.

Перший Міжнародний конгрес мерів 2016 року був присвячений інноваціям та глобальним тенденціям міського розвитку, рішенням для «розумних міст», ролі партнерства, ефективним інструментам управління та участі громади у трансформації міста.

Серед запрошених доповідачів - творці кращих прикладів міського розвитку, очільники різних міст України та інших держав, експерти провідних консалтингових компаній, а також представники міжнародних фінансових інститутів.

Учасники конгресу - мери міст з усього світу, керівники місцевих органів влади та їх команд, представники українських центральних органів виконавчої влади, а також міжнародні експерти.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі