середа, 30 листопада 2016 р.

Флагман мережі кінотеатрів MULTIPLEX відкривається в ТРЦ Lavina Mall

Все ще думаєте, що технологія VR - це баловство, доступне тільки обраним? Тоді скажіть спасибі мережі «Мультиплекс», адже завдяки їй з завтрашнього дня віртуальна реальність стане ближче до всіх і кожного. 

1 грудня 2016 року почне роботу найбільший і технологічний кінотеатр мережі MULTIPLEX в новому столичному торгово-розважальному центрі Lavina Mall за адресою: вул. Берковецька, 6 Д.

Новий кінотеатр загальною площею близько 5 000 кв. метрів складається з 13 кінозалів і може одночасно вміщати 2 500 осіб. У кінотеатрі встановлено новітнє проекційне обладнання, що забезпечують надчітке зображення підвищеної яскравості, що в комплексі з «польоті» екранами збільшеної площі і акустичними системами останнього покоління створить максимальний ефект занурення.

У стінах нового кінотеатру мережі MULTIPLEX також відкрився перший в Україні кінотеатр віртуальної реальності - проект, реалізований спільно з «Samsung Electronics Україна», де глядач зможе зануритися в кіносвіт з максимальним ефектом присутності. Також в кінотеатрі працює зал MBOX, обладнаний останніми аудіотехнологіями - Dolby Atmos, зал TWINS з використанням інноваційної технології Christie Duo (суміщення зображення з двох проекторів) і також Dolby Atmos.

Для флагмана мережі MULTIPLEX дизайнерське бюро компанії розробило новий концепт-дизайн. Інтер'єр виконаний в світлих тонах для візуального розширення простору із застосуванням сучасних систем освітлення. У новому приміщенні вперше реалізована велика лаунж-зона зі зручними м'якими диванами для відпочинку та пінг-понгом. Крім цього, в кінотеатрі буде працювати M Сafе, де гості зможуть підкріпитися свіжою випічкою та ароматним справжньою кавою.

Інна Янакаєва, генеральний директор «Мультиплекс-Холдинг»: «Фахівці нашої компанії прогнозують щомісячну відвідуваність нового кінотеатру в 50-60 тисяч чоловік, і ми вважаємо цей показник цілком досяжним. Важливу роль має преміальний рівень кінотеатру і його місце розташування. Запрошуємо кінолюбителів насолодитися новими можливостями кіноіндустрії, які здивують найвибагливішого глядача ».

В кінці листопада новий кінотеатр MULTIPLEX почав роботу в Полтаві 14 грудня 2016 року планують відкриття залу IMAX в Дніпрі і до кінця року ще один кінотеатр у Львові.


Довідка про компанію:

Компанія «Мультиплекс-Холдинг» (мережа багатозальних кінотеатрів) заснована в 2003 році. C 2009-го року «Мультиплекс-Холдинг» зайняв лідируючі позиції на кінотеатральному ринку України. Компанія експлуатує 21 багатозальний кінотеатр в наступних містах: Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Черкаси, Рівне, Хмельницький, Житомир, Херсон, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпрі, Чернігів, Харків, Полтава. «Мультиплекс-Холдинг» є лідером на ринку України з часткою ринку 25%.

Сайт мережі кінотеатрів Multiplex: www.multiplex.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі