середа, 12 жовтня 2016 р.

Відкрилась німецько-українська торгово-промислова палата

У вівторок, 11 жовтня, в Києві відкрилася німецько-українська торгово-промислова палата, яка буде займатися підтримкою українських підприємств для їх виходу на європейський ринок, розвитком регіональних структур, створенням конкурентних умов для бізнесу.

Німецько-Українська торгово-промислова палата відкрилася в ході Другого українсько-німецького бізнес-форуму в Києві. Президентом палати обрано гендиректор представництва німецького хімічного концерну BASF в Україні Андреаса Ліра.

Німеччина - найбільший торговий партнер України в Європі і третій - в світі. Німецькі інвестиції в економіку України становлять понад 5,4 млрд доларів.

Нагадаємо, договір про створення торгово-промислової палати був підписаний 23 жовтня 2015 року. Навесні 2016 угода була ратифікована Верховною Радою.

Палата є самостійною юридичною особою, членами якої можуть бути українські, німецькі та інші суб'єкти господарювання та об'єднання підприємств.

«Завдання Німецько-Української торгово-промислової палати - розкрити весь потенціал економічного співробітництва двох країн. Zusammen Arbeit - максимальне співробітництво, її головна місія - це нові інвестиції, це діалог і співробітництво українського і німецького бізнесу, це залучення технічних рішень », - підкреслив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

За словами чиновника, важливо, щоб німецький інвестор прийшов не тільки в інфраструктуру і аграрний сектор, а й в галузь енергоефективності, виробництва високотехнологічної продукції, професійно-технічної освіти та підготовки менеджерів.

«А це в свою чергу дасть ефект в розвитку місцевої інфраструктури, наповнення місцевих бюджетів, створення нових робочих місць», - підкреслив Зубко.

Нагадаємо, Німеччина виділила 150 млн євро на реконструкцію підстанцій «Укренерго».

Олег Дружів

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі