вівторок, 23 серпня 2016 р.

День сусіда
22 серпня на відкритому майданчику біля ресторанно-готельного комплексу "Ломакін" відзначили День сусіда. Олег Валентинович Ломакін, директор ресторанно-готельного комплексу "Ломакін" запросив усіх, хто живе по сусідству з ресторанно-готельним коміплексом прийти в гості до комплексу що знаходиться на вул. Стеценка 27 (перехрестя Стеценка і Газопроводній). «Ломакін» - солідний ресторан з шикарним інтер'єром, розташований на першому поверсі однойменного готелю. До переваг ресторану слід віднести також високий рівень сервісу і якість кухні.
Всі гості сиділи за столиками, одночасно могли пригощатися смачними стравами, приготованими для гостей. Народу прийшло багато, але відкритий майданчик зміг всіх умістити.
Всім дуже сподобалося.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор комплексу Олег Валентинович Ломакін.
З чудовим концертом виступила музична група. Звучала музика. Все це виконувалося не тільки на хорошому професійному рівні, але захоплено, з душею. Властива виступам групи особлива внутрішня енергетика підкорила гостей.
Ще довго йшло живе спілкування гостей між собою. Приємно відзначити, що святкування Дня сусіда пройшло з великим успіхом!

Олександр Майстренко
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі