вівторок, 5 липня 2016 р.

У КМДА відкрили фотовиставку «Бізнес, що змінює країну»

У КМДА відкрили фотовиставку «Бізнес, що змінює країну», мета якої – продемонструвати проекти соціально відповідального бізнесу через фото і надихнути до цього інші компанії. Організатори – «Центр розвитку корпоративної відповідальності» – переконані, що впровадження соціальної відповідальності сприятиме системним і якісним змінам в Україні.
У столиці є багато активно працюючих підприємств, наголосив, відкриваючи виставку, перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Більшість із них, і це важливо, навіть у нелегкі часи військових дій та кризи продовжують працювати, розвиватись та виходити на міжнародні ринки. Однак головним є те, що разом із якістю товару підприємці підвищують рівень своєї соціальної відповідальності. Перший заступник голови КМДА впевнений, що це «говорить про те, що ми насправді переходимо на наступний рівень розвитку нашого бізнесу, більш цивілізований та духовний».
«Ми починаємо розуміти, що піклування про довколишнє середовище та людей, які потребують нашої допомоги – це турбота не лише влади. Тому я з радістю вітаю тих бізнесменів, які обрали для себе не лише шлях професійного зростання чи капіталізації, але й шлях людяності, розуміння та підтримки. Адже саме ці риси можуть допомогти нам розбудувати нову столицю й нову країну, в якій захочуть жити та якою будуть пишатись наші діти», – підсумував Геннадій Пліс.
На відкритті нагородили авторів кращих робіт, які були оцінені журі конкурсу – представниками бізнес-асоціацій, державних і донорських структур, ЗМІ.
Виставка працює на другому поверсі КМДА (перед Колонною залою).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі