вівторок, 5 липня 2016 р.

У Міністерстві закордонних справ України відбулося відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй»

Участь у заході взяли заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, представники агентств системи ООН в Україні, дипломатичного корпусу, українсько-японського бізнес-середовища, а також Українсько-Японського Центру та культурних центрів іноземних держав у Києві. 

У вступному слові Сергій Кислиця та Шігекі Сумі окреслили внесок Японії у розвиток діяльності Організації Об'єднаних Націй, а також висловили сподівання на те, що співробітництво України та Японії в рамках ООН і надалі активно розвиватиметься у тому числі в ході непостійного членства двох держав в РБ ООН у 2016-2017 рр. 

Україна не може миритися з відсутністю адекватної відповіді Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй на конфлікт на сході країни, заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.

"ООН у кризі - це моя особиста й офіційна позиція. Ми не можемо більше миритися з ситуацією, що Рада безпеки заблокована одним з учасників і досі не змогла адекватно відреагувати на кризу, який відбувається в Україні", - сказав Кислиця на брифінгу з нагоди відкриття фотовиставки "Японія та ООН - 60 років членства Японії в ООН" у понеділок у Києві.

Заступник міністра зазначив, що Радбез ООН, як і вся організація, потребує реформування.

За його словами, Японія може відіграти важливу роль у питанні реформування ООН, оскільки очолює робочу групу з процедурних питань організації.

Захід відбувся в рамках відзначення 60-ї річниці членства Японії в ООН та її головування в Раді безпеки ООН у липні 2016 р. 

Підготував О. Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі