субота, 27 лютого 2016 р.

Міжнародна конференція «Банківська інформаційна безпека»

Як повідоммляє сайт  nabu.ua з 1 по 3 березня 2016 року при підтримці Незалежної асоціації банків України (голова Ради НАБУ-Шпек Роман Васильович) та Національного банку України (НБУ) проходитиме Міжнародна конференція «Банківська інформаційна безпека», що присвячена технологічним інноваціям та інфраструктурним рішенням в сфері ІТ-безпеки. Це одна з низки форумів, що відбудуться під знаком Міжнародних Конференцій ITS.
«Вперше в Україні в рамках Форуму будуть проведені кібер-навчання з інформаційної безпеки. За їх результатами будуть розроблені методичні рекомендації з інформаційної безпеки для банків України», - ділиться голова Організаційного комітету Міжнародної конференції ITS та голова Комітету НАБУ з питань банківської інфраструктури та платіжних систем Юрій Яременко.
Головною метою Міжнародних Конференцій ITS – розвиток банківської системи України, вирішення проблем інформаційної безпеки, запровадження інноваційних технологій та обговорення українських реалій побудови сучасних банківських систем безпеки. Під час форуму провідні міжнародні та українські компанії презентують інновації та інфраструктурні рішення в сфері ІТ безпеки для фінансового і банківського секторів України та інших країн світу. Також буде обговорена стратегія розвитку систем безпеки в Україні та їх взаємодія з банківськими установами, державним регулятором та іншими суб’єктами фінансового сектору.
До участі у зазначеному Форумі запрошуються усі банки України, міжнародні фінансові установи, страхові компанії, провідні розробники продуктів та рішень для фінансового сектору, відомі постачальники та інтегратори IT технологій, представники Державних установ, міжнародні та вітчизняні громадські організації, засоби масової інформації.
Ознайомитися з детальною програмою форуму та зареєструватися можна на посиланням: http://its-conf.com/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі