понеділок, 22 лютого 2016 р.

Туризм в Іспанії

Costa Del Sol
Туризм в Іспанії - один з найбільш розвинених секторів економіки. Щорічно Іспанія приймає мільйони туристів з усього світу, яких приваблюють пляжі і курорти Іспанії, чудові готелі, аквапарки, казино, дискотеки, прекрасний клімат і цікава гастрономія. Величезну роль відіграє також багата історична і культурна спадщина країни.
Туризм в Іспанії протягом останнього десятиліття розвивався швидкими темпами. Практично всі міста і селища, розташовані на узбережжі, мають у своєму розпорядженні величезну кількість готелів, туристичних апартаментів, розважальних комплексів і розвинену інфраструктуру. З'являються нові напрямки туризму: сільський туризм (або агротуризм), винний туризм, туризм, поєднаний з навчанням або спортом і т. д.
Говорячи про туризм в Іспанії в цілому, необхідно відзначити, що за кількістю іноземних туристів вона поступається Лише Франції. Однак з року в рік тури в Іспанію стають все більш популярними, що дозволяє припускати, що недалекий той день, коли Іспанія виб'ється у лідери світового туристичного ринку.
М'який іспанський клімат дозволяє займатися туризмом круглий рік. У багатьох регіонах Іспанії кількість сонячних днів в році перевищує 300, взимку температура не опускається нижче 0 градусів, а опади бувають вельми помірними і випадають сезонно.
Туризм в Іспанії дуже різноманітний. Любителів пляжного відпочинку безсумнівно привернуть Канарські і Балеарські острови, узбережжя Коста-Брава, Коста-Дорада, Коста-Бланка і Коста-дель-Соль. Велика частина узбережжя Іспанії вважається рекреаційною зоною міжнародного значення. Пляжі Іспанії щорічно отримують блакитні прапори - вищі міжнародні позначки чистоти і якості.
Цінителі музеїв, історії, культури, пам'яток старовини можуть провести незабутній відпочинок в Барселоні, Мадриді, Севільї, Гранаді, Толедо та інших містах. Протягом століть Іспанія була культурним центром Європи. Як великі міста країни, так і невеликі селища зберігають пам'ятники багатьох культур: кельтської, грецької, фінікійської, римської, арабської, іудейської і християнської.
Північ Іспанії з його неповторною красою ідеально підійде для любителів сільського туризму. Цей край багатий національними парками і природними заповідниками, а також незвичайними пляжами і вражаючими бухтами і скелями.
В Іспанії немає некрасивих місць, тому в будь-якому, навіть найвіддаленішому куточку країни, можна цілий рік зустріти туристів з фотоапаратами і відеокамерами. Де б не був мандрівник на своєму шляху по дорогах Іспанії, всюди його чекає зустріч із загадковим минулим, представленим значними пам'ятниками і монументами - мовчазними свідками слави і могутності імперій різних епох: Мечеть в Кордобі, палац Альгамбра в Гранаді, Собор Санта-Маріа-де -ла-Седі в Севільї, фортеця св. Катерини в Кадісі і багато іншого.
Туризм в Іспанії обов'язково включає в себе близьке знайомство з іспанською гастрономією. Не існує єдиної іспанської кухні, іспанська гастрономія представлена ​​кухнями окремих регіонів, кожна з яких має своїх фаворитів: Валенсія знаменита паельєю, Мадрид - косідо мадріленьо, Галісія - емпанада і т.д. Але є загальне, що об'єднають всі ці кухні: велика кількість свіжих овочів, риби і морепродуктів, а також оливкова олія і прекрасне вино, вироблене в різних провінціях країни.
Відзначимо, що вино в Іспанії є не тільки найпопулярнішим напоєм і невіддільним складовим середземноморської кухні, але засобом для підтримки краси і здоров'я. Винний туризм включає в себе як відвідування винних заводів, дегустації, так і відпочинок в винних спа-салонах.
Іспанські пам'ятки можна перераховувати безкінечно. Але ми вважаємо, що краще за все побачити все своїми очима: неповторні архітектурні ансамблі, знамениті скарби світового мистецтва, запальні танці. А також спробувати приголомшливі страви іспанської кухні, стати глядачем-учасником гучних карнавалів, що проносяться по вулицях іспанських міст, і особисто познайомитися з гостинністю місцевих жителів. 

Людмила Заборська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі