понеділок, 15 лютого 2016 р.

Боротьба з шпигунами і зрадниками Батьківщини у воєнний час

Шпигунам, що причаїлися в рядах Збройних Сил, не допоможуть ні глибока законспірованность їх злочинної діяльності, ні весь досвід маскування розвідників. Їх злочинна робота повинна бути припинена до того, як їм вдасться здійснити головний свій план - в момент нападу ворога нанести удар в спину Збройних Сил та всього народу, щоб відкрити окупантам двері нашої батьківщини. Повний розгром шпигунів в штабах є удар по їх зв'язках з іноземними розвідками, оточенням і, нарешті, прямий удар по окупантам.
Злочинцями, що продають загарбникам нашої землі і продають їм свою батьківщину, керує ненависть до народу, що будує вільне і щасливе життя. Їх кінцевою метою є ліквідувати за будь-яку ціну і будь і якими завгодно засобами незалежну країну.
Їх ненависть спрямована проти всього того, що закріплено як завоювання народу в конституції. Зграя шпигунів, що прикривається своїм високим званням і положенням, готується відкрити ворота ворогові, зрадити народ і країну. Шпигунство, шкідництво, підрив могутності Збройних Сил, пряма підготовка поразки своєї країни у війні і, як крок подальшої злочинної діяльності-ось їхні злочини.
Ненависть до народу, його мови, прагнення знищити незалежну державу штовхають їх на пособництво в спробах розчленування нашої батьківщини. Ці шпигуни прямо знаходяться на службі у військової розвідки іноземної держави, які проводять недружню політику щодо нашої країни, систематично доставляють військовим колам цих держав шпигунські відомості, здійснюють шкідницькі акти з метою підриву могутності наших ЗС, готують у разі повномасштабного військового нападу на нашу країну поразку нашої армії і мають на меті сприяти розчленуванню країни і відновленню влади імперського державного об'єднання. Іноземна розвідка в шпигунів, причаїлися в штабах знаходить те, що їй особливо важко знайти в країні, де народ сповнений глибокої відданості своїй батьківщині і глибокого патріотизму. Вони перетворилися в прямих агентів окупантів. Цей союз аж ніяк не випадковий. Ким є вони самі, ті хто шалено ненавидить нашу незалежність? Вони закликатимуть проти нашого народу інтервентів, своєю зрадою підготувавши їм шлях і відкривши всі двері. Вони ставлять ставку на поразку народу в боротьбі проти агресорів. Заради цього вони самі стали агентами окупантів. Заради цього вони всіляко намагаються підірвати міць ЗС у війні. Видаючи військові таємниці нашої країни, вони готуються продати ворогові десятки тисяч життів наших солдатів і командирів. Шляхом шкідництва в області матеріально-технічного постачання армії вони готуються обеззброїти нашу країну в момент нападу ворогів. Шкідництвом в справі керівництва бойовими операціями вони збираються забезпечити вторгнення ворога, щоб з його допомогою повалити уряд.
Повинні бути розкриті шпигуни, що причаїлися в рядах наших ЗС. Очищаючись від шпигунів в їх рядах, ЗС тим самим зміцнюють свої ряди.

У кривавих сутичках отримав наш народ міцні Збройні Сили, сильні своїм озброєнням, духом своїх бійців, їх відданістю батьківщині.

Обманюючи народ і армію, шпигуни і диверсанти готуються до моменту військового нападу на нашу країну не для того, щоб відразити це напад, а для того, щоб в цей момент завдати народу зрадницький удар у спину. У цей час знаходяться негідники, які, скориставшись наданою їм довірою, вирішили відкрити двері агресору, прокласти для нього шлях, підготувати нові захоплення, нові жертви звірств окупантів. Вони стали союзниками вбивць мирного населення.
Необхідно викриття і знищення цієї зграї шпигунів шкідників і диверсантів.
Потрібна твердість і швидкість, щоб дезактивувати банду зрадників батьківщини і агентів окупантів, яким вдалося пробратися на вищі пости в армії і в різні гілки влади нашої держави. Лише так можна захистити інтереси народу. Справжній гуманізм полягає в тому, щоб над усе ставити життя, добробут і майбуття народу і в ім'я цього вражати всіх ворогів.
Сила і міць держави після цієї оздоровляючої чистки ВС від шпигунів у величезній мірі посиляться.
В іншому таборі - в таборі агресора - викриття шпигунів викличе розгубленість і замішання; ударом по планам агресорів є викриття та розгром цієї агентури окупантів. Агресори розраховують, очевидно, що тримають в руках ключ до кордонів країни, що їх агенти відкриють їм шляху до знищення нашої держави.

Шпигуни повністю використовують досвід і методи розвідки і шпигунства. Вони глибоко законспіровані і ведуть свою злочинну роботу в розрахунку на те, що не будуть розкриті. Вони широко застосовують випробуваний всіма розвідками метод провокацій. Методом провокацій вони обплутують людей, втягують їх у свою підривну роботу, - і потім використовують їх для своїх злочинних цілей.
Але якою б глибокою не була їх конспірація, вона їм не допоможе. Вона не може нічого вдіяти проти органів контррозвідки, що спираються на підтримку і на зрослу пильність всього народу. Будуть викриті зрадники, які спробували звити собі гніздо в штабах наших Збройних сил і в ішних органах влади нашої країни.

Багато з шпигунів, причаївшись під маскою чесних людей, залишаються на свободі і продовжують творити свою чорну справу зради.
Зрадники розраховують на безпечність і благодушність оточуючих, але вони жорстоко повинні прорахуватися.

Зараз розвідка іноземних держав може спертися всередині нашої країни лише на ізольованих від народних мас зрадників, готових розпродавати свою батьківщину оптом і в роздріб, на осколки.

Імперіалісти не зацікавлені в тому, щоб наша країна стала на ноги і отримала можливість наздогнати і перегнати передові країни.

Доведено, що іноземні держави засилають до нас в тил своїх шпигунів, шкідників, диверсантів, а іноді і вбивць, дають їм завдання потрапити в установи та підприємства нашої держави, створити там свою мережу і "в разі потреби" - підірвати їх тили, щоб послабити їх і підірвати їх міць. Така ситуація в даний час.

Якщо, проте, шкідники, диверсанти і шпигуни могли затаїтися і діяти в наших рядах, то це потрібно віднести перш за все за рахунок нашої політичної безпечності.
Від нас самих залежить не дати можливості іноземним державам застосовувати проти нас свої отруєні засоби боротьби. Від нас залежить обрубати щупальця і ​​нитки, що тягнуться в нашу країну з-за кордону.

В результаті пройденого шляху боротьби і поневірянь потрібно знати, за що билися наші люди, потрібно знати, що кров, рясно пролита нашими людьми, не пропала даром, що наш народ не потрапив в нове ярмо.

Треба створити на кожному заводі, фабриці, в установі, в штабі таку обстановку, при якій жоден іноземний агент не міг би залишитися непоміченим.

Підготував: О. Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі