понеділок, 28 грудня 2015 р.

У Києві у пенсіонерів крадуть квартири

Апеляційний суд Києва підтримав прокурорів і залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким було повністю задоволено позов прокуратури, заявлений в інтересах столичної пенсіонерки, яка стала жертвою квартирних шахраїв, повідомляє profidom.com.ua.

Прокуратура встановила, що у 2013 р після смерті родича жінка звернулася в державну нотаріальну контору із заявою про відкриття спадщини на однокімнатну квартиру в Шевченківському районі Києва. Але з'ясувалося, що це житло вже було зареєстровано за іншою людиною на підставі договору купівлі-продажу, нібито укладеного більше 17 років тому.
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Було проведено ряд слідчих дій та призначені експертизи, результати яких довели факт шахрайського захоплення квартири на підставі підроблених документів.

Щоб захистити майнові права пенсіонерки, київська міська прокуратура №10 подала цивільний позов про визнання за жінкою права власності в порядку спадкування за законом, визнання договору недійсним та витребування майна.
За інформацією ProfiDOM.com.ua, рішенням Шевченківського районного суду Києва і Апеляційного суду Києва позовні вимоги прокуратури були задоволені в повному обсязі. Законне право пенсіонерки на квартиру підтверджено відповідним записом у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Зараз прокуратура вживає заходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які намагалися заволодіти квартирою.

В. Жук
В. Орел

1 коментар:

  1. Мда, сколько таких афер...Я даже представить себе не могу, какие же нужны документы чтобы доказать подлинность владения, что всего этого не было, и ты не верблюд, в конце концов. Вопиющий кошмар когда застройщик недобросовестный! Например, частые же случаи, люди вложились в новострой а компания, которая начала эту стройку буквально растворяется в воздухе. Кто такие, куда делись? Вот на такой крючок еще в 2009 году попалась моя сестра. Так что мы с мужем проверяли все что только могли проверить, когда смотрели новострой в Вишневом http://kvartal-avia.com.ua/. Таки да, мошенников адски много, но если вы сами не дадите себя обмануть, вы получите действительно то жилье, которое мечтали получить. Будьте очень внимательны и берегите себя! Удачи.

    ВідповістиВидалити

Коментарі