неділя, 1 листопада 2015 р.

Гідна зарплата - це скільки?

Результати опитування на форумах

У нас 20 т. грн. це гідна зарплата у електромонтера \ електромеханіка \ електрика
щоб бути спокійним і впевненим у завтрашньому дні,
щоб не хворіти депресією не страждати нервовими захворюваннями,
10 т. грн. це вже мінімум з яким жити можна
а 6 т. грн. це від зарплати до зарплати причому дітей в рахунок я не беру.
Це цифри провінційних містечок. В обласних містах України цифри повинні бути більші.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Гідна зарплата в кожній країні відрізняється за споживчим кошиком і цінами на ринку. Але в це поняття включається декілька умов. За свою працю працівник повинен отримувати стільки грошей щоб не потребував ні в чому. Щоб він і його сім'я мали здорову і поживну їжу на столі щодня, а не тільки на свято. Щоб в купленому одязі не соромно вийти на вулицю. Щоб узимку родина не замерзала від відсутності грошей на оплату теплопостачання. Щоб діти мали можливість вчитися і лікуватися. І щоб у відпустці міг з сім'єю відпочити на пристойному курорті. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Праця буває різна, наприклад, праця сталевара і праця двірника. 
Природно що праця сталевара повиннf оплачуватися вище. Але тоді треба розробити мінімальну планку споживання послуг і товарів і при призначенні зарплати виходити з цих показників. І сталевар з шахтарем повинні бути на вершині цієї шкали.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Гідна зарплата це завжди зважене питання для роботодавця і працівника.
Звичайно середня заробітна плата в Україні не відповідає реальній, яку отримують.
Особливо коли переводять у середню зарплату тих хто отримують мільйонні бонуси і тих, які отримують від 1 тис грн тире 4 тисяч грн.
Гідна зарплата в моєму розумінні: якщо сім'я може дозволити собі купити квартиру з 30 кв. м. на члена сім'ї протягом максимум десяти років. При тому що його родина в рік раз виїжджає на відпочинок за кордон, має середнього класу авто, на місяць три-чотири рази може сходити в кафе, театр. Потроху допомагати своїм батькам.
За таку зарплату люди працюватимуть і триматися.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
На мій погляд, гідною буде зарплата в половину чистого прибутку, яку приніс підприємству працівник. Наприклад, якщо водій в день робить 4 тисяч грн виручки, з яких 2000 падає на собівартість (бензин, амортизація авто), то гідною зарплатою для нього буде 1 000 в день, або 30 000 в місяць при 5-денному тижні.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
У кожної людини своє поняття про "гіднe зарплатe". Тому що у всіх різні запити і потреби. Комусь достатньо влітку з'їздити на море, а хтось мріє про "невеликe дачre" на островах. Комусь достатньо на обід котлетку з'їсти, а хтось без мармурової яловичини за стіл не сяде. Тому важко встановити загальні рамки гідної зарплати. Потрібно, напевно, щоб людина могла задовольнити всі свої потреби, тоді для нього це буде гідно.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Зараз багато бюджетники отримують зарплату всього від 3000 до 5000 грн на місяць, сума звичайно смішна і вижити з такою зарплатою поодинці дуже складно. Якщо враховувати зростання цін, то гідна зарплата повинна бути 15 000-20 000 грн на місяць щоб жити повноцінним життям.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Гідною може вважатися така зарплата, яка з лишком перекриває всі нагальні потреби людини. І дозволяє всій родині жити вільно, не шику, але й не економлячи.
Гідна зарплата точного грошового вираження не має. Тому що залежить від багатьох факторів.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Гідна зарплата для того що б вивчити дитину, одягнути, взути, накорміть.Хотя б раз на рік відпочити на морі. Значить зарплата чоловіка повинна становити не менше 30 000 гривень на місяць.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Думаю, що хоча б близько двох тисяч північно-американських гривень. Дешевше просто не серйозно при нинішньому рівні цін на продукти, житлово-комунальні послуги і все інше. Хоча, що я Вам розповідаю, самі все знаєте.

Т. Юліанова

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі