четвер, 6 серпня 2015 р.

У лавах «Правого сектору» виявили агентів «ДНР» - командир ДУК ПС

За словами Андрія Стемпіцького, лазутчики можуть працювати по-різному - хтось веде деструктивну діяльність, хтось щось нашіптує, хтось паніку сіє.
Командир Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький розповів в інтерв’ю «Тижню» про виявлення з-поміж бійців ПС ворожих агентів.

«Деталі не розповідатиму. Були виявлені навіть агенти «ДНР». Засилаються деколи люди деструктивні, й СБ шукає ланцюжок: хто, кому це вигідно і т. д. Кожен по-різному може працювати. Хтось веде деструктивну діяльність, хтось щось нашіптує, хтось паніку сіє, але з цим справляємося», - повідомив він.

За словами Стемпіцького, є контррозвідка, яка займається бойовими підрозділами, і СБ, яка працює в тилах. Вони виявляють по своїй лінії, обробляють дані, щоб розуміти, чи людина прийшла з щирими почуттями, чи з якимись іншими намірами.

«У когось, можливо, меркантильні – нажитися на імені ПС, у когось – зробити дріб’язкову політичну кар’єру будь-якою ціною, хтось узагалі випадково потрапив. Вони над цим працюють і рекомендують командирам чи політичним структурам або виключити, або обмежити в діяльності чи на посадах», - сказав командир ДУК.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі