субота, 21 березня 2015 р.

Бойовики посилюють ударні групи – Тимчук

Триває процес посилення основних тактичних угруповань терористів у районі Горлівки і на луганському напрямку, де ситуація протягом 3-х останніх діб отримала стійку тенденцію до погіршення. Про це в Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.
«Зафіксовано як мінімум 2 цільових конвої постачання, прибулих з боку Алчевська та Лутугиного (всього 34 транспортні одиниці, в основному з боєприпасами), а також перекидання бандформувань на рубіж Фрунзе — Сміле (всього до 300 чол., 12 танків і 8 ББМ, в доповненні до тих формувань, які були підтягнуті сюди раніше через Стаханов)», — повідомив він.
«Частина Горлівського угруповання російсько-терористичних військ зосередилася на рубежі Дружба-Зайцеве, ряд формувань сконцентрувалися в південно-західній частині Горлівського виступу, зайнявши «нависаюче» положення над Авдіївкою. Район Горлівка-Єнакіеве-Ясинувата щільно прикривається бойовиками засобами ППО (включаючи найновіші російські ЗРК «Панцир-С1», до 6 одиниць)», — написав Тимчук.
Також триває перекидання по «південному маршруту» (Іловайськ і Старобешеве) матеріально-технічних ресурсів, а також живої сили і бойової техніки для зосереджених в Донецьку і південніше формувань терористів. На ділянку на південь від Донецька протягом останніх 3-х діб здійснене перекидання окремої бронегрупи бойовиків (11 одиниць броньованої техніки, включаючи 5 танків).
«У районі н.п. Докучаєвськ за раніше зафіксованою тактичною групою російсько-терористичних військ формується ще одна батальйонна тактична група (БТГ). Частина сил і засобів з її складу (16 танків і 10 ББМ) вже розгорнуто у другому ешелоні. Йде перекидання для даної БТГ мінометних і протитанкових підрозділів, засобів ППО (до 6 одиниць ЗРК «Стріла-10М», які прикривають в основному базову ділянку). Бронетехніка розосереджується і ретельно маскується. Також в даному районі відзначається наявність підрозділів радіотехнічної розвідки, БПЛА та глибинної розвідки (спецназ)», — повідомив експерт.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі