вівторок, 3 березня 2015 р.

Лікарі назвали "точку неповернення" для Савченко

6-8 березня здоров'ю українки буде завдано непоправної шкоди
Стан української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко погіршується: почалися проблеми з нирками, шлунком, також лікарі діагностували у неї серцево-судинну недостатність. Про це повідомив її адвокат Микола Полозов радіостанції "Говорить Москва".
"Під час обстеження її незалежними німецькими медиками вони визначили точку неповернення як 6-8 березня. За висновком фахівців, після цих чисел вона не зможе повернутися до нормального повноцінного життя, вона залишиться або інвалідом, або це призведе до летального результату", - сказав Полозов .

Як відомо, в Росії українську льотчицю і народного депутата України Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі. У липні минулого року Савченко взяли під варту після того, як її, захоплену в полон бойовиками, перевезли через кордон і передали російським силовикам.
За даними захисту, вона потрапила в полон ще до загибелі росіян і тому не могла бути причетна до смерті журналістів. Також Савченко звинувачують у незаконному перетині кордону. Сама вона всі звинувачення відкидає і голодує вже більше 75 днів на знак протесту.
10 лютого Басманний суд Москви продовжив арешт Савченко до 13 травня.

Мосміськсуд на засіданні, що проходило у закритому режимі, відхилив скаргу захисту української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, яка просила визнати незаконною постанову Басманного суду, що підтвердив правомірність дій слідчого, який призначив їй стаціонарну психолого-психіатричну експертизу

Мосміськсуд у понеділок, 2 березня, підтвердив законність стаціонарної психіатричної експертизи, повідомляє depo.ua з посиланням на «РИА Новости».

Адвокати вважали, що достатньо було провести амбулаторну експертизу, а не поміщати їхню підзахисну до стаціонару на тривалий час.

Однак Мосміськсуд наполягає на тому, що психіатрична експертиза обов'язкова для «всіх обвинувачених у тяжких злочинах».

Нагадаємо, Надія Савченко, яку в РФ звинувачують у сприянні вбивств російських журналістів та незаконному перетині кордону, оголосила голодування 15 грудня. Її перевели до лікарні 29 січня через «різке зменшення ваги». 4 лютого підсудна заявила, що готова голодувати до смерті, а 8 лютого московський суд відмовив їй у припиненні кримінальної справи.

20 лютого українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко відмовилася від медикаментозної підтримки та буде приймати тільки воду.

Пізніше адвокат українки Ілля Новіков заявив, що заарештована в Росії українська льотчиця Савченко обмірковує можливість переходу на сухе голодування.

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі