середа, 4 березня 2015 р.

Співбесіди на посаду голови Антикорупційного бюро кожний день проходили по 18 претендентів, - Чубаров

Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро проводила співбесіди  кожний день з 18 претендентами. Про це повідомив голова комісії Рефат Чубаров.

"Сьогодні 18 осіб, які пройшли співбесіду, і завтра теж буде 18 чоловік, і кожен день ми будемо зустрічатися з такою кількістю людей, можливо, на 1 більше, 1 менше, але якраз оптимальний варіант - десь 18-20 чоловік в день ", - повідомляв Чубаров в кінці лютого.

Нагадаємо: співбесіди з кандидатами на посаду глави НАБ розпочалися 23 лютого.

Відзначимо, що всього на конкурс були подані 182 заявки претендентів.

Раніше в комісії прогнозували оприлюднення лідерів конкурсу з відбору кандидатів на посаду НАБ після 6 березня.

У той же час Президент Петро Порошенко напередодні заявив, що очікує в найближчі дні кандидатури директора НАБ.

Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро запросила 21 претендента на другий тур співбесід.

Згідно з рішенням комісії, в наступний тур співбесіди проходили кандидати, які отримали позитивний висновок троє чи більше її членів. При цьому 67 кандидатів не отримали жодного голосу і 18 осіб - один або два голоси.

Докладні співбесіди з претендентами в другому турі (до 45 хвилин на кожного кандидата) проходять у вівторок 3 і середу 4 березня.

Серед допущених до другого туру кандидатів з їх рейтингом (кількістю голосів членів конкурсної комісії): Березюк Олег - 4; Вовк Василь - 5; Матіос Анатолій - 6;Чумак Віктор - 6.

І. Вільцанюк

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі