субота, 7 лютого 2015 р.

Україна може сама виробляти сучасну зброю

В Україні добре розвинена стрілецька зброя, а також військова і цивільна авіація.
Про це заявив Президент Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати Володимир Щелкунов.
"В Україні ефективно розвивається Харківський бронетанковий ремонтний завод, на базі якого будують різного типу машини. Також у нас хороша стрілецька зброя і ефективно розвинена авіація. Наші цивільні літаки пройшли випробування і літають у багатьох країнах світу, як перспективні. Українська бронетанкова, космічна та авіаційна техніка користується попитом на виставках у Франції, Лондоні, в арабських країнах, де ми підписуємо контракти ", - розповів експерт.
За його словами, проблема в інвестуванні оборонної техніки полягає в тому, що інвестор при підписанні контракту не платить відразу всю суму за замовлення.
"У нас є проблема з вільними коштами, на які можна виконувати замовлення, а це дуже великий мінус. Але зараз існує багато банків, які бачать перспективу цього розвитку і погоджуються на те, щоб фінансувати. Вони інвестують у виготовлення того чи іншого замовлення, і спільно з підприємством заробляють на цьому гроші ", - зазначив Щелкунов.
Він також додав, що військової техніки на Донбас виділяється в достатній кількості. "Всі розуміють, що більш важливої проблеми, ніж неоголошена війна на сході в Україні не існує. Так, ми потім перейдемо до реабілітації економічного розвитку, до оновлення зруйнованої інфраструктури, але в даний час, питання з АТО бажано закінчити якнайшвидше", - заявив Щелкунов.

Д. Нагорний

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі