субота, 31 січня 2015 р.

Маріуполь


Після страшних обстрілів, які забрали життя 31 мирного жителя, Маріуполь відновлює інфраструктуру і згадує загиблих. У суботу в місті пройшов мітинг-реквієм за загиблими. Їх вшанували хвилиною мовчання. На мітинг городяни вийшли з українськими прапорами.
"Було доведено, що удари були нанесені з боку селища Жовтневе, що контрольоване бойовиками, – розповів мер міста Юрій Хотлубей. – Люди багато запитують, вони хочуть бути впевненими у тому, що таке більше не повториться. Однак трагедія привернула увагу світової громадськості, тому ми сподіваємося, що Маріуполь житиме в мирі".
Саме місто активно прибирають, адже обстрілами було пошкоджено 358 різних об'єктів: на 18 висотних будинках зафіксовані прямі попадання снарядів, у приватному секторі пошкоджені 202 будинки, 3 школи, 4 садки і 67 об'єктів малого і середнього бізнесу.
"Наразі нам вдалося мінімально відремонтувати житло: вікна поки закриті плівкою, оскільки зі склом є деякі проблеми. Проте люди повертаються в свої будинки, де є світло, вода і газ. Через розбиті вікна ми підняли температуру на носіях, щоб компенсувати втрати тепла", – розповідає мер.
Відновлюють і навчальні заклади – до вівторка дві школи вже будуть готові прийняти Крім того, з бюджету міста по 20 тис. грн буде виділено сім'ям загиблих і по 3 тис. тим, хто отримав поранення.

Олена Зубова

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі