субота, 31 січня 2015 р.

Захоплююча флористика

В Українському фонді культури відбулась виставка сучасної флористики. Це було просто неймовірне місце, де можна було відчути, наскільки широка душа в наших людей. Майстер декоративно-прикладного мистецтва Олена Журавська і Валентина Процько з радістю розповіли про своє мистецтво.
Олена Журавська розповіла, що створює свої картини із кісток риби, яку ловить разом із своїм чоловіком. Сюжети для своїх робіт вона створює самостійно і навіть деякі люди в інтернеті копіюють її творчість. Олена не надає кісткам
Три парасольки
спеціальної форми, а просто підбирає їх для витворів. А використані кістки покриваються звичайним лаком. Тепер через своє захоплення майстер декоративно-прикладного мистецтва намагається уявляти все в чорно-білому, аби мати більше ідей для своїх картин.
Кістки
Валентина Процько почала свій шлях з вишивки 8 років тому. Натхненням стала її подруга, яка запросила на свій урок мистецтва. Ідея Картини «Три парасольки» була позичена в Леоніда Афремова з його дозволу. Спочатку він навіть не уявляв що вийде з цього задуму, але коли він побачив готовий витвір по скайпу, то йому настільки сподобалось, що він дав добро на використання всіх його картин. Для створення своєї картини Валентина використала такі матеріали: тюльпан, дельфініум, мальва, соняшник, рудбекія, часник, орхідея, гербера, шкіра банана. На цю виставку приходили українські художники і не могли повірите, що таке можливо створити з подібних матеріалів. Творчістю Валентина займається у вільний від клопоту час, і також відвідувала міжнародні виставки. На її думку дуже гарним плюсом у флористиці є те, що вона допомагає у вивченні ботаніки, адже хочеться знати більше про ту, чи іншу квітку, яку ти використовуєш.
Ось так творчі люди використовують ті речі, на які ми інколи не звертаємо уваги. Інколи ці речі навіть можуть знаходитись під нашими ногами, але для таких людей вони являються безцінним скарбом для подальшої творчості.
Малінін М.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі