неділя, 14 грудня 2014 р.

Депутати iнiцiювали об’єднання за контролем корупцiї у Верховнiй Радi

11 грудня у Верховнiй Радi України VIII скликання iнiцiйовано створення Мiжфракцiйного депутатського об’єднання (МДО) «Депутатський контроль», члени якого вестимуть боротьбу з корупцiєю в Українi.

До його складу ввiйшли обранi вперше депутати вiд усiх фракцiй коалiцiї, а саме: Барна Степан, Гаврилюк Михайло, Iвченко Вадим, Кривошея Геннадiй, Купрiй Вiталiй, Поляков Максим, Попов Iгор, Романюк Вiктор, Сидорович Руслан, Юрик Тарас.
Як заявив народний депутат вiд фракцiї полiтчиної партiї «Всеукраїнське об’єднання «Батькiвщина» Iвченко Вадим, у планах мiжфракцiйного депутатського об’єднання – пiдготовка заходiв реагування на факти корупцiї з урахуванням мiжнародного досвiду та неминуче покарання посадовцiв, iнформацiйна робота з попередження проявiв цього явища.
На думку Гаврилюка Михайла, основною причиною корупцiї в Українi є вiдсутнiсть полiтичної волi на придушення корупцiї. Тому лише новообранi парламентарi, якi не належать до олiгархiчних груп, мають шанс лiквiдувати корупцiю в Українi.
МДО «Депутатський контроль» у тiснiй спiвпрацi з журналiстами та громадськiстю братиме участь у припиненнi дiї корупцiйних схем на всiх етапах.
«Доки в Українi не почнуть вiдкрито, публiчно притягати корупцiонерiв до вiдповiдальностi, рiвень корумпованостi залишатиметься високим», - переконаний Барна Степан.
Народнi обранцi , якi входять до МДО «Депутатський контроль» вважають, що пiдкупнiсть i продажнiсть українських посадовцiв стоїть на завадi ключових засад розвитку держави, а вiдсутнiсть покарань сприяє поширенню цих протиправних дiй в Українi.

Вікторія Половинко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі