суботу, 20 грудня 2014 р.

Активні дійові особи Помаранчевої революції в Україні 2004 р.

Віктор Ющенко

2004 рік - кандидат у президенти України, лідер «Нашої України» і натхненник Помаранчевої революції.

Юлія Тимошенко

2004 рік - один з лідерів Помаранчевої революції, глава партії «Батьківщина», майбутній прем'єр-міністр України, найближча соратниця майбутнього президента.


Олександр Зінченко

У 2003 Зінченко порвав із партією Віктора Медведчука, а у липні 2004 отримав посаду керівника виборчого штабуВіктора Ющенка. 25 вересня того ж таки року очолив штаб коаліції «Сила народу». У листопаді 2004 був обраний головою виконкому Комітету національного порятунку. У 2010 році помер від раку.
Юрій Луценко

2004 рік - «польовий командир» Майдану, один з головних ораторів Помаранчевої революції, один з найяскравіших революціонерів, майбутній міністр внутрішніх справ.
Микола Томенко

2004 рік - «польовий командир» Майдану, довірена особа кандидата Віктора Ющенка по загальнонаціональному виборчому округу.Тарас Стецьків

2004 рік - член «Нашої України», «польовий командир» Майдану.

Володимир Філенко

2004 рік - «польовий командир» Майдану (четвертий і останній в  списку), близький соратник майбутнього Президента Віктора Ющенка.Олександр Мороз

2004 рік - голова Соціалістичної партії України, кандидат у Президенти України (1-й тур), учасник «Помаранчевої коаліції» і революції, один з ключових промовців Майдану.


Владислав Каськів

2004 рік - активний учасник «майдану», керівник Координаційного центру громадянської кампанії «ПОРА», яка приймала участь в революції, майбутній радник Президента Віктора Ющенка.Петро Порошенко

2004 рік - один з найближчих людей в оточенні майбутнього Президента, найвпливовіший бізнесмен і великий спонсор революції, майбутній секретар РНБО. Зараз Президент України.

Роман Безсмертний

2004 рік - "комендант Майдану" - координатор акції громадянської непокори в Києві). Був учасником революції з вечора 21 листопада. Керівник центрального штабу В.Ющенка і замначальника центрального штабу коаліції "Сила народу", створеної на підтримку майбутнього Президента.


Олег Рибачук

2004 рік - депутат блоку «Наша Україна» в парламенті четвертого скликання, член політради партії, активний учасник революції і виборчої кампанії Ющенка.
При Президентові Ющенко працював віце-прем'єром і главою секретаріату, пізніше був їм розжалуваний у позаштатні радники.

Давид Жванія

У 2004 - заступник керівника штабу Блоку «Наша Україна», взявши активну участь у подіях «Помаранчевої революції», член комітету національного порятунку (листопад 2004 - січень 2005).

Олександр Третяков

Влітку 2004 року, коли формується передвиборній штаб кандидата в президенти Ющенка, Третьяков займає посаду заступника керівника штабу, відповідає за організаційні та фінансові питання. В часи Помаранчевої революції входить до складу комітету Национального порятунку. У багатьох медіа згадувався як один Із спонсорів Помаранчевої революції.Олександр Волков

Один з усунутих Медведчуком соратнікiв Кучми, який у революцiйнi часи допомагав Юлії Тимошенко
Євген Червоненко

Під час Помаранчевої революції Червоненко очолив охорону Ющенка. Один із спонсорів і скарбник виборчої кампанії Ющенка.

Катерина Ющенко
дружина і соратник Віктора Ющенка у Помаранчевій революції .Євген Нищук


Під час Помаранчевої революції його дехто називав «голосом Майдану» оскільки він був рупором Помаранчевого Майдану. Він же став модератором на сцені Євромайдану 2013-2014 року.
Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі