четвер, 4 вересня 2014 р.

Наступ мотострілецького полку з ходу (загальні принципи)

Зазвичай наступ з ходу здійснюється військами, які таємно зосереджуються в своїх вихідних районах. Ті війська, які перебувають у безпосередньому зіткненні з противником в наступі або зовсім не беруть участь, або ж пізніше складають загальновійськовий резерв старшого начальника.

Вихідний район наступаючого полку зазвичай призначається в 20-40км. від переднього краю оборони противника.

В призначений час полк колоною висувається на вихідний рубіж. Час проходу вихідного рубежу призначається з розрахунком, щоб до часу " досягти переднього краю оборони противника. В документах планування цей час зазвичай позначається "Ч - ** години" (наприклад, "вихідний рубіж пройти до Ч-2 години", тобто за дві години до часу "Ч"). Час "Ч" як правило, полку заздалегідь невідомий. Він повідомляється полку в день наступу.

При плануванні наступу для кожного рубежу розраховується час його проходу ("Ч- ... г ... хв."), А всі дії після проходу переднього краю плануються як "Ч + ... г ... хв" (наприклад, виконати найближчу задачу до Ч + 3:00 20 хв., подальше завдання виконати до Ч + 5 годин).

Голова колони полку повинна пройти початковий рубіж в точно призначений час.

Дійшовши до рубежу розгортання в батальйонні колони, полк розділяється на дві колони і кожен батальйон першого ешелону далі рухається за своїм маршрутом. Командний пункт полку рухається по одному з цих маршрутів на певному віддаленні від колони батальйону. Батальйон другого ешелону також рухається по одному з цих маршрутів.

Дійшовши до рубежу розгортання в ротні колони, кожен батальйон першого ешелону поділяється на дві-три колони. І далі кожна рота рухається по своєму маршруту


ЕТАПИ вогневого ураження ПРОТИВНИКА

Етапи вогневого ураження противника включають в себе 

- Вогневе забезпечення висування;

- Вогнева підготовка атаки; - Вогнева підтримка атаки; - Вогневий супровід наступу. Вогневе забезпечення ВИСУВАННЯ починається по спільній команді старшого командира при висуванні підрозділів і частин з вихідного району для наступу і ведеться до виходу частин на рубіж розгортання в батальйонні колони. Вогнева підготовки атаки починається з виходом підрозділів на рубіж розгортання в батальйонні колони. У цей період артиллерія і авіація пригнічують і знищують засоби нападу противника, системи високоточної зброї, артилерію, протитанкові засоби, живу силу і вогневі сили противника в опорних пунктах його оборони і поза ними, а також пункти управління та інші об'єкти, а гранатометний взвод - живу силу і вогневі засоби, розташовані поза укриттів, у відкритих окопах (траншеях) і за складками місцевості. Гармати і танки, виділені для стрільби прямою наводкою, а також бойові машини піхоти і бойові модулі з протитанковими керованими ракетними комплексами в цей час знищують спостережувані вогневі засоби супротивника, в першу чергу протитанкові і броньовані, на передньому краї і в найближчій глибині. Вогнева подготовка атаки закінчується з виходом підрозділів першого ешелону на рубіж переходу в атаку. Перед переходом військ в наступ і в ході нього можуть наноситися ракетні удари тактичними ракетами. Вогнева підтримка АТАКИ починається із закінчення вогневої підготовки і продовжується безперервно на глибину оборони бригади

(полку) першого ешелону противника, а іноді й на більшу глибину. Вогневий СУПРОВІД НАСТУПУ підрозділів в глибині оборони противника починається після закінчення вогневої підтримки і здійснюється протягом усього бою.

Військова тактика з відкритих джерел

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі