понеділок, 1 вересня 2014 р.

Бутусов: військові склади ломляться від техніки...Війська АТО повинні отримати стільки броні, скільки вони можуть експлуатувати.

Головний редактор Цензор.НЕТ опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост, в якому висловив протест проти ситуації, яка склалася з невикористанням настільки необхідної військової техніки. 

"Досить жахатися! Треба діяти. Ми несемо страшні втрати, і я не буду зараз говорити про тактику - мені гірко, що наші солдати на шостому місяці російської агресії воюють все ще на автобусах і вантажівках. Бази зберігання бронетехніки України ломляться від тисяч БМП, БТР, БРДМ, МТЛБ, БРЕМ, БАТ та іншої суперцінами техніки, яка на війні рятує життя. 


Я писав і просив - а тепер пора вимагати. Міністерство оборони зобов'язане передати кожній кожній військовій частині бронетехніку 2-3-4 категорії. Нехай допрацьовують своїми силами всі, хто може залучити спонсорів додатково до державної програми. З десятка БТРів на складі в Артемівську можна напевно зібрати один діючий з повним запасним комплектом. Те, що може їхати зараз, повинно їхати на фронт негайно, решта - на ремонт. Треба давати всім військовим частинам стільки броні, скільки вони можуть використати. Кожна частина повинна отримати право на наряд, який виписує командувач сектором або командир бригади - і під цей документ представники частини повинні отримати можливість здійснювати відбір ремонтопридатною техніки, збір запасних деталей і комплектуючих з інших машин. 

Потрібна термінова державна програма з виробництва навісних противокумулятивними екранів для бронетехніки. 

Це треба зробити загальною вимогою всіх військовослужбовців. Війська АТО повинні отримати стільки броні, скільки вони можуть експлуатувати ", - написав він.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі