середа, 20 серпня 2014 р.

Українська авіація застосовуватиме проти терористів високоточні ракети Х-29

Резервну авіаційно-штурмову групу, яка надає підтримку наземним підрозділам в Донбасі за наказом оснастили ракетами Х 29 для застосування по точковим об'єктам сепаратистів.
Про це повідомили джерела в АТО.
На даний момент представники АТО в Донецьку висунули ультиматум - сепаратисти повинні скласти зброю, інакше почнеться атака високоточною зброєю по всіх об'єктах, захопленим бойовиками.
Нагадаємо, що Х-29 має телевізійну систему наведення - пасивну і повністю автономну, на відміну від лазерної та радіокомандноґ. Крім того, бойова частина ракети має 120 кг. вибухової речовини і здатна руйнувати в тому числі і добре захищені об'єкти. Пошук цілі може вестися за допомогою бортової апаратури літака або візуально льотчиком. Виявивши ціль і «загнавши» її на прицільно-пілотажний індикатор, льотчик виконує прив'язку і цілевказування ТГСН, після чого зображення цілі з'являється і на екрані телевізійного індикатора в кабіні. Передбачуваний об'єкт атаки може бути «вихоплений» телекамерою із загального фону, а його зображення збільшено для впізнання.


Хвиля

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі