понеділок, 2 грудня 2013 р.

Рибак: завтра розглянемо відставку уряду

Рада во вторник рассмотрит ситуацию в государстве - В.РыбакУкраїнський парламент буде розглядати поточну ситуацію в Україні у вівторок 3 грудня."На сесії Верховної Ради проаналізуємо ситуацію в Україні , яка склалася в державі найближчим часом", - повідомляє голова Верховної Ради Володимир Рибак на брифінгу. «Протягом дня я запрошу керівників партій, в тому числі і опозиційних. Всі разом будемо вирішувати, як виходити з ситуації», – додав Рибак.
Спікер також зазначив, що у вівторок буде розглянуто питання про відставку уряду, як того вимагає опозиція.

   Під час засідання погоджувальної ради народних депутатів лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк вимагав першим питанням розглянути відставку уряду.

"Перше - відставка Кабінету міністрів Азарова-Януковича, припинення політичних репресій в Україні, звільнення Юлії Тимошенко і тих активістів, яких заарештували і закрили у в'язницю", - сказав Яценюк на погоджувальному засіданні в понеділок.
За його словами, що завтра "сесія повинна початися з розгляду резолюції щодо недовіри Кабміну та вирішення питань щодо зупинки політичних репресій".
Після цього опозиційні лідери Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок покинули засідання погоджувальної ради, яка продовжилась без них.

Оноприюк Т.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі