неділя, 3 листопада 2013 р.

Про туризм

У чудових куточках України - у Карпатах , Криму , та багатьох інших можна чудово відпочити .
У туристичних таборах , на турбазах зазвичай проводяться цікаві заходи з оздоровлення людей: cпартакіади здоров'я, лижні гонки, свята зими, конкурси народної творчості, тематичні вечори. Активну, цілеспрямовану роботу з пропаганди туризму, фізичної культури, оздоровлення людей зазвичай ведуть інструктора з туризму, з якими регулярно проводяться збори перед літнім і зимовим оздоровчими сезонами.
Екскурсії на вершини Карпат і Криму дозволять власні очі переконатися у красі гір .
Особливе враження справляють багатоденні походи в гори. Можна перевірити свою силу , фізичне і моральне загартування, вміння переносити похідні труднощі.
Не завжди новачки в туризмі здатні відразу правильно визначити значимість цього виду спорту. Але ось починають вони разом зі старшими товаришами готувати себе до ролі організатора походів. Вивчають теорію, загартовують волю, беруть участь у тренуваннях, вчаться готувати спорядження . Молоде поповнення повинно навчатись творчому відношенню до туристської справи . Дуже важливо стати вмілим пропагандистом активного відпочинку, навчити дбайливому відношенню до природи.
Як здорово зустріти одного разу світанок в горах, побачити, як росинка горить на оксамитовій пелюстці квітки! Приємно посидіти біля вечірнього вогнища, який завершує день великих і малих відкриттів ...
"Допризовник" Так раніше називалися туристські табори допризовної молоді в які запрошували молодь перед призовом в армію. Рано вранці для нас починалася захоплююче життя. Кожен день приносив щось нове, раніше невідоме. Щоденні заняття фізкультурою, лекції, стройова підготовка, різні спортивні та культурно- масові заходи, зустрічі з футболу, тенісу, волейболу, покази фільмів про гірські походи, експедиції на перевали - ось далеко не повний перелік тоді наших занять.

Бондаренко В.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі