понеділок, 15 грудня 2014 р.

Командир батальйону "Айдар" Мельничук: У керівництві АТО є зрадники

Командир батальйону територіальної оборони "Айдар" Сергій Мельничук заявив, що відбувається повний злив інформації та "противник знає все". Командир батальйону "Айдар": "Захоплені в полон бойовики розповідають, що "ми знаємо кожен виліт вашого літака"
У керівництві антитерористичної операції (АТО) є зрадники, заявив командир батальйону територіальної оборони "Айдар" Сергій Мельничук в ефірі ICTV.
Мельничук впевнений, що відбувається повний злив інформації та "супротивник знає все"
впевнений в тому, що в керівництві АТО є зрада. Тому що полонені, яких ми захоплюємо, сміються над нами і розповідають, що" ми знаємо кожен виліт вашого літака, кожен виліт вашого вертольота, ми знаємо всі ваші вказівки "," коли відбуваються бомбардування чи інші події, ми просто йдемо з позицій, а потім повертаємося ", - процитував слова захоплених терористів командир батальйону.


Мельничук Сергій Андрійович

Сергій Андрійович Мельничук (народився 31 серпня 1964 в місті Краснодоні Луганської області) — український правозахисник.

Життєпис

Після закінчення 8-ми класів школи № 3 м. Суходільська Луганської області поступив на роботу до краснодонського комбінату побутового обслуговування за спеціальністю швеця. Працюючи продовжував навчання у вечірній школі № 3 м. Суходільська, яку закінчив у 1982 році.
З 1983 по 1988 рік працював прохідником у шахті імені 25-го з'їзду КПРС виробничого об'єднання «Краснодонвугілля». Після принципового небажання парторга шахти підписати направлення на навчання до Дніпропетровського гірничого університету звільнився із шахти. Ні до комсомолу, ні до комуністичної партії не вступав.
З 1990 року займався дрібним приватним підприємництвом.
З 2000 року бере участь у громадській роботі ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка.
Під час президентської виборчої кампанії 2004-го року керував роботою виборчого штабу Віктора Ющенка у Краснодонському районі Луганської області.
Із серпня 2002 року відстоює в суді своє право на всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
У судовій справі про порушення Луганським міськвиконкомом порядку, установленого Конституцією України у сфері застосування державної мови, пройшовши усі судові інстанції в Україні, 2 жовтня 2004 року звернувся за захистом своїх конституційних прав до Європейського Суду з прав людини.
13 жовтня 2004 року проти Мельничука була вчинена чергова провокація, на підставі якої, беручи за основу суперечливі свідчення єдиного свідка і потерпілого, які в процесі досудового й судового слідства постійно кардинально змінюють свої покази, було порушено кримінальну справу проти нього звинувачуючи в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості та хуліганстві.
6 листопада 2006 року Жовтневий районний суд м. Луганська розглянувши позов Мельничука до Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (далі СНУ ім. В. Даля), в якому Мельничук навчався) про визнання діяльності СНУ ім. В. Даля дискримінаційною за мовною ознакою, та зобов'язати СНУ ім. В. Даля реорганізувати свою діяльність відповідно до українського законодавства — виніс постанову в якій зобов'язав СНУ ім.. В. Даля надати Мельничуку освіту державною українською мовою.
21 грудня 2006 року в приміщенні Луганської обласної телестудії ІРТА, після закінчення телепередачі, у якій обговорювалась раніше згадана постанова суду, депутат Луганської міської ради від Партії регіонів Арсен Клінчаєв, який брав участь у цій телепередачі, ударив Мельничука кулаком в обличчя. У наслідок чого Мельничук потрапив до лікарні з діагнозом — струс мозку. Однак справу порушили проти Мельничука звинувачуючи його у хуліганстві та нанесенні Клінчаєву А. С. тілесних ушкоджень середньої тяжкості.
12.03.2007 був виключений з університету. Лікарі відмовили надати довідку, яка б рекомендувала перенести йому зимову сесію на пізніший термін у зв'язку з нещодавно перенесеним струсом мозку.
Мельничук свідчить:
Вступаючи у 2007 році знов до СНУ ім. В. Даля на навчання за фахом «Право», я здав усі необхідні документи для вступу, у тому числі й медичні. За тиждень до вступних іспитів я отримав телеграму з СНУ ім.. В. Даля: «рішенням приймальної комісії СНУ ім. В. Даля протокол нр 21 від 14 липня 2007 р вам відмовлено в допуску до вступних випробувань та участі в конкурсі за напрямом підготовки право через медичні протипоказання / приймальна комісія Голубенко А. Л.». Одразу, після отримання даної телеграми, я звернувся до Жовтневого районного суду м. Луганська з відповідним позовом та заявою про забезпечення позову, у якій просив суд допустити мене до вступних іспитів та забронювати одне місце на навчання в університеті за фахом «Право» до з'ясування усіх обставин. Суд відмовив у задоволені заяви про забезпечення позову.
Щороку я успішно здавав державні тести щоб знов вступити до СНУ ім.. В. Даля за напрямом навчання «Право», але із-за зволікання судового розгляду позову про визнання протиправним заборону навчатися мені за фахом «Право», щороку навчання відкладалося на наступний рік. Аби далі не марнувати час, у 2009 році я вступив на кафедру «Політологія» СНУ ім. В. Даля.
16 березня 2010 року Окружний адміністративний суд м. Києва нарешті розглянув мій позов і визнав протиправним заборону навчатися мені за фахом «Право».
У 2010 році Мельничук знову вступив до юридичного факультету СНУ ім.. В. Даля за бюджетною формою навчання.
Зараз навчається на двох факультетах. Але, безкомпромісна боротьба за отримання освіти рідною державною мовою триває.

Родина

Мати, Мельничук (дівоче прізвище Гончарук) Марія Мефодіївна, народилася 28 січня 1935 року в селі Лащовая Тальнівського району Черкаської області. Робоча діяльність на Донбасі розпочалася в шахті, після виведення жінок із шахти працювала вантажницею на лісному складі.
Батько, Мельничук Андрій Іванович, народився 6 грудня 1936 року в селі Яринівка Березівського району Рівненської області. Працював, як і всі родичі чоловічої статі в шахті, підземним електрослюсарем шахти імені п'ятидестиріччя СРСР виробничого об'єднання «Краснодонвугілля».

Відзнаки

У березні 2007 року був нагороджений премією імені Олекси Гірника за громадянську мужність у відстоюванні свого конституційного і природного права на отримання вищої освіти українською мовою.
І. Вільцанюк 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі