середа, 19 червня 2024 р.

Правоохоронці Естонії передали для роботи підрозділів Нацполіції України 31 автомобіль
 У Львові 16 червня відбулась офіційна зустріч Голови Національної поліції України Івана Вигівського з делегацією Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки, під час якої українським правоохоронцям передані автомобілі , повідомляє сайт npu.gov.ua

Партнери, в особі Генерального директора Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки Егерта Белічева, спеціального представника Міністерства внутрішніх справ Естонії в України Тармо Кохва та радника Посольства Естонської Республіки в Україні Андо Рехемаа висловили підтримку народу України та Національній поліції, та завірили, що плідна співпраця правоохоронних відомств продовжиться і надалі.

Від початку повномасштабного вторгнення всі підрозділи Національної поліції України встали на допомогу людям та до оборони країни. Звичайними поліцейськими автомобілями правоохоронці евакуюють родини з дітьми, людей похилого віку з територій, які обстрілюються ворогом. Розміновують наші території, документують та розслідують воєнні злочини, щоденно виїжджають на місця обстрілів, розбирають завали та рятують людей. Окрім того, поліція воює з окупантами на передовій фронту. 

– За нашу щоденну роботу ворог полює на поліцейських, бомбить і нищить наші підрозділи та автомобілі. Від початку повномасштабної навали ворогом знищено 304 одиниці поліцейських автомобілів, та ще 1 228 авто захоплені ворогом на тимчасово окупованих територіях, – повідомив Іван Вигівський. – Саме тому в цей важкий момент для нас цінна та важлива підтримка партнерів. 

16 автомобілів Skoda Octavia та 15 Volkswagen Tiguan від Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки, на яких працювали правоохоронці Естонії, вже сьогодні під керуванням українських поліцейських відправились працювати у прикордонних регіонах - в Чернігівській та Житомирській областях.

Генеральний директор Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії Егерт Белічев особисто керував одним з авто під час їх переїзду до кордону України, та зазначив, що всі поліцейські Естонії, які долучились до цієї акції - перевозили авто у вільний від служби час, але бажаючих було навіть більше, аніж потрібно.

– В Естонії ми сприймаємо українців не просто як наших друзів, а навіть більше, як частину своєї родини. І ми будемо продовжувати нашу співпрацю, адже в такі важкі часи кожна частинка допомоги може відіграти свою роль. Ворог гадав, що Україна слабка. Але українці показали ворогу і всьому світу, що Україна одна за найсильніших країн в Європі, – зазначив Егерт Белічев. – Коли ви евакуюєте людей, розміновуєте території, розслідуєте воєнні злочини або робите свою звичайну поліцейську роботу - ви робите свою країну безпечнішою. І ми будемо робити все, щоб вам у цьому допомогти.

Департамент комунікації 

Національної поліції УкраїниНемає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі