пʼятниця, 5 квітня 2024 р.

Дмитро Кулеба: Україна потребує більше систем "Patriot", здатних перехоплювати балістичні ракети


У четвер, 4 квітня, за підсумками засідання Ради Україна-НАТО міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба та Німеччини Анналена Бербок записали спільне відеозвернення, в якому закликали партнерів посилити протиповітряну оборону України, повідомляється на сайті МЗС України.

“Щойно завершилось засідання Ради Україна-НАТО, де я вкотре закликав наших партнерів терміново надати Україні більше систем протиповітряної оборони, які здатні перехоплювати балістичні ракети, зокрема системи ППО "Patriot". І я високо ціную реакцію партнерів на мій заклик, зокрема з боку Німеччини”, - підкреслив Дмитро Кулеба. 

У свою чергу, міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок наголосила, що учасники почули чіткий меседж міністра Дмитра Кулеби і розуміють, що протиповітряна оборона потрібна Україні саме зараз. 

“Ми бачимо, що відбувається в Україні, і розуміємо, що системи ППО потрібні саме зараз. Ми, Німеччина, є співголовою Коаліції спроможностей, тож ми готові знову закликати Європу перевірити наявні засоби ППО і передати їх Україні”, - зазначила Анналена Бербок.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі