неділя, 18 лютого 2024 р.

Створення Сил безпілотних систем: більше бойових можливостей і збережених життів наших воїнів


  Розвиток Сил безпілотних систем може мінімізувати участь людини на полі бою, що дозволить зберегти життя і здоров’я українських військовослужбовців. Про це сказав заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, повідомляється на сайті МОУ.

  «Рішення Президента України про створення Сил безпілотних систем продиктоване реаліями війни, значенням безпілотників на фронті», – зазначив Іван Гаврилюк в інтерв’ю для видання «Інформаційний спротив».

 Він розповів, що нині підрозділи безпілотників уже є не лише в артилерії, і тепер цей досвід швидше масштабуватиметься на всі роди та види військ. 

 «У Силах безпілотних систем передбачається використання повітряних, морських та наземних систем», – деталізував заступник Міністра оборони.

 Він упевнений, що Сили безпілотних систем можуть бути нашою асиметричною відповіддю на кількісну перевагу агресора за багатьма видами озброєння. 
 «Розвиток Сил безпілотних систем може інноваційно підтягнути все військо – щодо нових технологій, нових засобів ураження, нових тактик застосування військ. У такий спосіб ми зможемо з вами спостерігати нові зміни у сучасній війні – від тактичних до доктринальних», – вважає генерал-лейтенант Іван Гаврилюк. 

 Достатня кількість БПЛА різного призначення, на його думку, є однією з умов для суттєвих зміни на фронті.

 «Завдання наших інженерів, виробників БПЛА, роботизованих систем, щоб роботи поступово все більш мінімізували участь людини на полі бою. А це дозволить зберегти життя і здоров’я українського військовослужбовця.   Передбачаю, функціонал роботизованих систем буде швидко розширюватись. Роботизація є одними з перспективних напрямків розвитку збройних сил у наступні десятиліття. Ми цю роботу вже розпочали», – додав заступник Міністра оборони.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі