вівторок, 11 липня 2023 р.

Міністр оборони України Олексій Резніков зустрівся з парламентарями Франції та Німеччини


   Міністр оборони України Олексій Резніков у Києві провів зустріч з парламентарями, членами оборонних комітетів Французької Республіки Філіпом Фолліо та Німецької Республіки Маркусом Фабером, повідомляється на сайті МОУ

   У заході також взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич та його заступник Єгор Чернєв.

   Олексій Резніков подякував іноземним партнерам за всебічну підтримку України та практичну допомогу, зокрема постачання високотехнологічного озброєння нашій державі.

   Міністр оборони ознайомив парламентарів Німеччини та Франції з основними пріоритетами України у контексті нарощування бойового потенціалу Сил оборони. Зокрема, окреслив погляди щодо стратегічних напрямів розвитку співпраці з провідними європейськими державами для забезпечення безпеки України та всієї Європи.

   Сторони обговорили ефективність наданої партнерами допомоги для України, а також визначили подальші шляхи підтримки нашої держави у боротьбі з російським агресором. Зокрема, було акцентовано на важливості донесення об’єктивної інформації до громадян Франції та Німеччини про війну в Україні, боротьбу нашої держави за демократичні цінності та верховенство права.

   Іноземні парламентарі засвідчили підтримку територіальної цілісності та незалежності України, а також висловили готовність продовжити подальшу взаємовигідну співпрацю з питань, що становлять взаємний інтерес.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі