субота, 29 квітня 2023 р.

Денис Шмигаль обговорив із Міністром оборони Італії посилення обороноздатності України


Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту в Рим зустрівся з Міністром оборони Італійської Республіки Гвідо Крозетто, повідомляється на сайті Мінстратегпрому 28 квітня 2023 року 

Сторони обговорили посилення військово-технічної допомоги для України, співпрацю в оборонній галузі та євроатлантичну інтеграцію.

«Вдячні Італії за підтримку України на шляху до НАТО. Українська армія за підтримки союзників уже впроваджує найкращі стандарти Альянсу й на практиці доводить перевагу цих стандартів у війні з росією», — сказав Прем’єр-міністр України.

Очільник українського Уряду також наголосив, що Україна зацікавлена у співпраці з Італією як з одним із ключових союзників в оборонній сфері.

«Сьогодні в центрі нашої уваги воєнно-промисловий комплекс. Україна має великий потенціал для розвитку цього напрямку та здатна бути серед лідерів у Європі», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України подякував Італії за ухвалення шести пакетів військово-технічної допомоги та за послідовну підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі