субота, 7 січня 2023 р.

Делегація конгресменів США відвідала Міністерство оборони України


Зустріч із делегацією Комітету з питань збройних сил Конгресу США на чолі з сенаторами Джеком Рідом і Ангусом Кінгом провів заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.  У заході взяла участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк.

Українська та американська сторони обговорили обстановку на фронтах російсько-української війни, а також питання військово-технічної співпраці між Україною та США.

Олександр Поліщук подякував американському народу за допомогу та підтримку України у боротьбі із кремлівськими загарбниками.

– Ми надзвичайно вдячні за допомогу, яку США надають народу України. Ця підтримка відчувається кожного дня і являється однією з ключових для наших успіхів на полі бою. Передусім вона рятує життя наших військовослужбовців. Дякуємо США за лідерство та ініціативу, які згуртовують  демократичний світ на  підтримку боротьби українців проти агресора, – наголосив заступник Глави Міноборони.

Конгресменів поінформовано про оперативні і стратегічні цілі ворога, ризики та виклики, що наразі постають перед Силами оборони України, а також їх потреби у озброєнні, що забезпечує ефективну відсіч агресору.  

Також іноземним гостям презентовано результати впровадження Міноборони логістичної системи, що відповідає стандартам НАТО, завдяки чому значно пришвидшено процеси отримання і управління безпековою допомогою. Система дозволяє країнам-партнерам здійснювати моніторинг постачання та руху західного озброєння і МТД до України. Крім того, конгресменів проінформовано про плани удосконалення і масштабування системи обліку матеріально-технічних засобів.

Своєю чергою представники Конгресу підкреслили незмінну підтримку України, високо оцінили використання ЗСУ озброєння західних зразків та зусилля нашої країни щодо впровадження максимальної прозорості в питаннях використання безпекової допомоги.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі