понеділок, 17 жовтня 2022 р.

Армія США вважає, що майбутнє за дивізіями та корпусами, а не бригадами


Як повідомляє портал "Мілітарний", у майбутньому замість бригад військові дії Армії США будуть вестися більшими військовими з’єднаннями – дивізіями та корпусами.
Про це міністр Армії США Крістін Вормут заявила на конференції Асоціації Армії США, пише Defense One.
За її словами, останні дослідження та аналіз сучасних конфліктів засвідчили, що командири бригад мають бути повністю зосереджені на успіху на полі бою.
“Щоб дозволити командирам на передовій зосередитися на ближньому бою, командири дивізій і корпусів мають отримати відповідальність і здатність візуалізувати ширшу картину“, – сказала Вормут.
Міністр заявила, що на рівні дивізій будуть об’єднані артилерія, розвідка та інженерні підрозділи.
Формування більших з’єднань буде однією з основ майбутньої доктрини реформи Армії США.
“Щоб реалізувати це бачення та побудувати армію 2030 року, ми трансформуємо структуру наших сил і вдосконалюємо спосіб ведення бою. Ми повинні зробити це, щоб підготуватися до виклику широкомасштабних бойових операцій, посилити стримування в Індо-Тихоокеанському регіоні та бути готовими, якщо стримування не вдасться“, – заявила міністр Армії США.
Очільник Командування майбутнього Армії (підрозділ відповідальний за модернізацію) Джеймс Рейні зауважив, що дотепер Армія США воювала переважно бригадами. Їх очолювали полковники, а особовий склад налічував до 4000 бійців. Бригади перебували ротаційно в Іраку та Афганістану по року, де виконували завдання підрозділами на рівні батальйонів та рот.
“Широкомасштабні бойові операції приводять нас до висновку, що командири наших чудових бригадних бойових груп будуть повністю поглинені перемогою в битві, в якій вони беруть участь“, – сказав Рейні, обгрунтовуючи потребу переходу до дивізій.
Він заперечив можливу критику про “повернення назад”. На його думку, перехід на нову структуру – це відповідь на нинішні загрози.
Рейні також спрогнозував, що в майбутньому бригади будуть зменшені для підвищення рівня мобільності та боєздатності.
Джеймс Грір, доцент Школи передових військових досліджень Армії США, сказав, що майбутні корпуси можуть налічувати до 45 000 бійців і складатися з 2-5 дивізій. Командувати корпусами будуть генерал-лейтенанти.
До таких міркувань та майбутніх рішень чиновників, військових та науковців США підштовхнув аналіз війни Росії проти України.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі