вівторок, 27 вересня 2022 р.

У Міноборони відбулася зустріч з представниками Міжнародного донорського координаційного центру


Заступники Міністра оборони України Олександр Поліщук та Денис Шарапов зустрілися з керівником Міжнародного донорського координаційного центру бригадним генералом Тімом Крослендом, який координує передачу оборонної допомоги Україні від країн-партнерів, повідомляється на сайті МОУ

Олександр Поліщук та Денис Шарапов подякували високоповажному гостю за професіоналізм, чудову й надзвичайно важливу роботу в питаннях зміцнення Сил оборони України та підтримку українських захисників на передовій. Вони наголосили, що очолювана Тімом Крослендом структура, стала ефективним центром логістичних процесів заради постачання військової-технічної допомоги Україні.

Бригадний генерал Тім Кросленд акцентував увагу на консолідації зусиль у забезпеченні відсічі збройної агресії рф. Очільник Міжнародного донорського координаційного центру запевнив українську делегацію у подальшому професійному виконанні своїх обов’язків, підвищенні спроможностей Центру у сфері забезпечення логістичних питань постачання матеріально-технічної допомоги в Україну та наданні всебічного сприяння у підтримці її постійної готовності до використання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі