четвер, 18 серпня 2022 р.

Посли чотирьох країн починають дипломатичну місію в Україні. Зеленський прийняв вірчі грамоти

Президент Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Киргизької Республіки, Румунії, Бельгії та Іспанії, які розпочинають дипломатичну місію в Україні.

Про це повідомляє Громадське

На церемонії у заповіднику «Софія Київська» Зеленський прийняв вірчі грамоти у посла Киргизької Республіки Ідриса Кадиркулова, посла Румунії Александру Віктора Мікули, посла Бельгії Петера Ван де Вельде та посла Іспанії Рікардо Лопеса-Аранди Хагу

Під час розмови з послом Киргизстану Зеленський висловив сподівання щодо рішучішої позиції Киргизької Республіки на підтримку суверенітету й територіальної цілісності України. Він відзначив важливість відновлення повноформатної взаємовигідної співпраці України та Киргизстану й активізації політичного діалогу високого рівня.

«Запрошуємо іноземних партнерів в Україну. Сьогодні всі бачать, як ми стоїмо на полі бою. При цьому ми гарантуємо безпеку», — сказав Зеленський.

У розмові з послом Румунії президент наголосив на важливості того, щоб у цей складний час в Україні працювали представництва дружніх країн.

«Для нас вкрай важливо, щоб посольства стратегічних партнерів, друзів, дружніх сусідніх держав були відкриті та працювали на повну, 24/7 заради наших двосторонніх відносин, заради підтримки нашої держави, особливо в час війни за нашу землю проти російської окупації. Скажу відверто: я радий, що серед цих друзів — Румунія», — сказав Зеленський.

Він також подякував за допомогу українським біженцям у Румунії: «Я вдячний за це румунським родинам, які надали прихисток нашим людям, насамперед матерям із дітьми. Ми цього не забудемо».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі