субота, 21 травня 2022 р.

Делегація України зустрілася з представниками Організації Об'єднаних Націй


20 травня, делегація України у складі заступника Міністра оборони Олександра Поліщука та заступниці Міністра внутрішніх справ України Мері Акопян провела зустріч із заступником Генерального Секретаря ООН, головою Департаменту охорони і безпеки організації паном Жіллєм Мішо, який перебуває з візитом в Україні, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

Сторони обговорили безпекові аспекти діяльності персоналу ООН в Україні, питання проведення операцій під егідою ООН та обмінялися думками щодо загальної безпекової ситуації в Україні в контексті збройної агресії росії.

Представники України подякували іноземним гостям за діяльність місії в Україні у цей непростий для нашої держави час, допомогу в евакуації цивільного населення, підтримку України та акцентували увагу на питаннях функціонування важливих державних об’єктів.

У свою чергу, заступник Генерального Секретаря ООН Жілль Мішо наголосив, що організація планує надавати допомогу українським громадянам як на території України, так і на тимчасово непідконтрольних територіях та продовжувати роботу, щоб знайти шляхи до миру в Україні.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі