пʼятниця, 8 квітня 2022 р.

Канада у своєму бюджеті закладає кошти на зброю для України Війна з Росією


Протягом поточного та наступного років Канада планує надати Україні військової допомоги на 500 мільйонів канадських доларів.

Про це інформує Мілітарний.

Уряд Канади вніс у парламент проект бюджету на 2022-23 роки, в якому передбачене фінансування закупівлі зброї та нові кредити для України, пише “Укрінформ”.

“У бюджеті пропонується додатково виділити 500 млн канадських доларів (близько 416 мільйонів доларів США) у 2022-2023 рр на подальшу військову допомогу Україні”, – йдеться у документі.

Також Канада надасть Україні позику в 1 млрд канадських доларів (близько 830 млн доларів США) для підтримки урядових зобов’язань.

“У бюджеті-2022 оголошується, що Канада запропонує українському уряду до 1 мільярда доларів нових кредитних коштів через новий Адміністрований рахунок у МВФ, аби уряд мав змогу продовжувати працювати. Канада співпрацювала з урядом України, МВФ та іншими державами-членами, аби розробити цей механізм та закликає інших союзників та партнерів долучитися до нього”, – йдеться у тексті.

Внесений урядом державний кошторис ще повинен отримати підтримку канадських депутатів. Найвірогідніше, він буде швидко схвалений.

Нині Канада надає допомогу — як летальну, так і нелетальну, а також у партнерстві з союзниками ділиться розвідувальними даними та підтримує підвищення кібербезпеки України.

Минулого місяця повідомлялося, що Канада відправить Україні партію високоспеціалізованої військової техніки, тип та кількість якої не розкривалося.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі