неділя, 10 квітня 2022 р.

Кулеба розповів, які типи зброї Україна хоче отримати від країн НАТО


Як повідомляє liga.net

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, Україна для війни з Росією хоче отримати від країн НАТО важку зброю: літаки, ППО, корабельні ракети та бронетранспортери

Україна хоче отримати від країн НАТО важку зброю – зокрема, літаки, важкі системи ППО та протикорабельні ракети. Про це заявив міністр.

Кулеба розповів, які типи зброї Україна хоче отримати від країн НАТО

За словами Кулеби, Україна для війни з Росією хоче отримати від країн НАТО важку зброю: літаки, ППО, корабельні ракети та бронетранспортери

Україна хоче отримати від країн НАТО важку зброю – зокрема, літаки, важкі системи ППО та протикорабельні ракети. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі, де сьогодні відбудеться зустріч глав МЗС членів Альянсу.

Кулеба зазначив, що порядок денний його участі у зустрічі дуже простий і складається з трьох елементів – зброя, зброя та зброя. Він закликав країни НАТО підтримати Київ усім необхідним, щоб розгромити армію РФ в Україні та не дати війні вийти за межі країни.

На запитання, яку саме зброю хоче отримати Україна, глава МЗС відповів: літаки, корабельні ракети, бронетранспортери, важкі системи ППО. Столтенберг заявив, що закликав членів НАТО постачати Україні важчу зброю.

Кулеба наголосив, що у питанні підтримки України не має бути поділу зброї на оборонну та наступальну.

"Кожна зброя, що застосовується на території України українською армією проти іноземного агресора, за визначенням є оборонною", – пояснив він.

За словами глави МЗС, деякі країни не хочуть давати Україні зброю та вигадують аргумент, що цього не треба робити, щоб нібито не втягувати Захід у війну. Проте є інший підхід.

"Другий підхід зовсім інший. Ми забезпечимо Україну всією необхідною зброєю, щоб ані нам, ані НАТО в цілому не довелося воювати в цій війні, бо за нас це зроблять українці. Я вважаю угоду, яку пропонує Україна, справедливою. Ви даєте нам зброю, ми жертвуємо своїм життям, а війна стримується в Україні", – підсумував він.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі