четвер, 10 березня 2022 р.

Фінансова підтримка МВФ та бомбардування Сумщини та Чернігіва головне за ніч 9-10 березня

В Україні триває 15 день повномасштабної війни Росії проти України. 

Міжнародний валютний фонд погодив виділення для України екстреного фінансування на 1,4 мільярда доларів.

Палата представників США схвалила виділення для України 13,6 мільярда доларів термінової допомоги. Тепер цю ініціативу має підтримати Сенат.

Російська авіація вночі бомбардувала околиці Сум і села Битиця та житлові квартали Охтирки. За словами голови ОДА Дмитра Живицького, в Охтирці є інформація про потрапляння бомби в газогін. Обстріляли окупанти й колишній завод «Електробутприлад»: загинули троє містян.

Також у Сумській області попередньо узгодили три гуманітарні коридори для вивезення людей із Сум, Тростянця та Краснопілля. Початок режиму тиші та рух колон заплановані на 9:00 10 березня. За 8-9 березня з Сум вже вдалося вивезти 50 тисяч людей.

Сейм Польщі схвалив законопроєкт для підтримки українців, які прибули у країну через російське вторгнення. Законопроєкт ще має ухвалити Сенат. Документ передбачає отримання персонального ідентифікаційного коду на 18 місяців, доступ до легальної роботи, безоплатної медицини, а також шкільної та університетської освіти тощо.

Посол України в США Оксана Макарова розповіла, що за два тижні з російського ринку пішли близько 100 американських топкомпаній. Натомість МЗС України опублікувало перелік 50 компаній, які попри агресію продовжують працювати в рф.

МАГАТЕ перестало отримувати дані не лише з Чорнобильської АЕС, а із Запорізької АЕС.

В Україні з 24 лютого і до 9 березня  загинули 516 цивільних людей та 908 дістали поранення — дані ООН


Були ракетні та авіаудари ворога, – глава Чернігівської ОВА розповів про складну ніч

У Чернігові за ніч були ракетні та авіаудари ворога 

Одним із важких напрямків боротьби є Чернігів. Цей регіон пережив ще одну складну ніч.

Глава Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус повідомив про ситуацію на ранок 10 березня. За ніч пережили ракетні та авіаудари.

Б'ють по цивільній інфраструктурі, том місто зараз майже повністю без газу та опалення. Сподіваюсь, що ненадовго, бо комунальники працюють, щоб відновити. На території області ситуація контрольована та зрозуміла,
– пояснив Чаус.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі