неділя, 19 вересня 2021 р.

«Гуллівер повертається» покажуть у Китаї на Новий рік19 серпня в Україні відбулася прем’єра анімаційної пригоди «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films. А вже на китайський Новий рік мультфільм покажуть у Китаї – Студія «Квартал 95» заключила договір на показ мультфільму на 12 000 екранах у КНР.

Офіційне підписання з китайським прокатником відбулося онлайн 10 вересня. Окрім, компаній-підписантів на зустрічі був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Фань Саньжун. 

Китайський прокатник мультфільму повідомив, що «Гуллівер повертається» пройшов перевірку і повністю відповідає творчим та законодавчим вимогам Китайської Народної Республіки. Запланована дата прем’єри – лютий 2022 року у період свят та канікул китайського Нового року.


«Ми пишаємося результатами нашої анімації «Гуллівер повертається». Вихід на китайський кіноринок – дуже важкий та бажаний крок для будь-якого проекту світу. Китай є найбільшим у світі ринком кіноіндустрії, тому посилення співпраці Китаю та України з просування кінопродукції має дуже широкі перспективи. І ми раді, що почнемо представляти нашу країну через такий світлий та добрий мультфільм як «Гуллівер повертається», - коментує директор Студії «Квартал 95» Борис Шефір.

У червні цього року «Гуллівер повертається» був показаний на 24-ому Шанхайському міжнародному кінофестивалі, де брав участь у конкурсній програмі Golden Goblet Awards і змагався у номінації «Кращий анімаційний фільм». На фестивалі нагороду отримав інший проект, та «Гуллівер повертається» настільки зацікавив дистрибуторів рівнем якості та сюжетом, що вони одразу почали перемовини щодо прокату українського мультфільму у Китаї.

«Вихід «Гуллівер повертається» на великі екрани Китайської Народної Республіки - це ознака успішного міжнародного прокату. Проект вже проданий до 60 країн по всьому світу. Також слід зазначити, що через специфіку місцевого законодавства, закордонному фільму досить нелегко зайти на китайський кіноринок», - коментує продюсер «Гуллівер повертається» Олег Ходачук. 

Анімація буде показана на 12 000 екранах по всій країні – це неймовірний старт для будь-якого міжнародного проекту та лише початок співпраці з китайським кіноринком.

Нагадаємо, що декілька проектів Студії «Квартал 95» вже успішно були продані до Китаю: «Розсміши коміка» та «Майданс».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі