вівторок, 3 серпня 2021 р.

SUPERLUDI спільно з креативним простором Kooperativ влаштують New Economy Business Days на даху


5-6 серпня у робочому креативному просторі Kooperativ на даху за адресою вул. Січових Стрільців, 23А пройде бізнес-уікенд у рамках великого проєкту Kooperativ Lito. Кураторами даного напрямку стали SUPERLUDI — бізнес-школа нової економіки.

NEW ECONOMY BUSINESS DAYS у колаборації робочим простором Kooperativ та школою нової економіки SUPERLUDI — ковток свіжого повітря для вашого бізнесу. Зазвичай, коли починаєш нову справу чи навіть хобі, ти “гориш” ділом і все дається вкрай легко. Та коли бізнес уже поставлено на рейки, процес стає автоматичним та схематизованим: такі собі вічні business days. Саме для цього ми зробили два насичених дні обговорення та нетворкінгу, аби ви знову відчули свій бізнес привабливим.Знову драйвово генерували нові ідеї та реалізовували задумане давно.

2 дні та 2 вечори будемо спілкуватися, проводити воркшопи, говорити про принципи нової економіки: що є важливим, як не втратити насолоду від бізнесу, на чому утримувати свій фокус, як не забувати про враження — для себе, своїх працівників і клієнтів. 

Завдяки продуманості простору, принципам баугаузу та “less is more” буде створено продуктивну атмосферу на свіжому повітрі. Вам вдасться познайомитися з десятками спікерів, експертів, венчурних інвесторів, креаторів і власників бізнесів. Ви побачитеся з сотнями приємних і талановитих людей, у вас буде доступ до головної креативної спільноти країни для плідного нетворкінгу. Та запам’ятайте, що “як” набагато важливіше, ніж “скільки”. 

Організатори потурбуються про те, щоби атмосфера була, як на дружній вечірці, коли покликали тільки “своїх”. На вас чекатимуть чудесний дах Kooperativ, експертні спікери від SUPERLUDI, насичена програма, фан, прохолодні напої, гарні люди навколо, цікаві гості та невеликий внутрішній конфлікт: зняти в сторіз геть усе чи все-таки просто насолоджуватися моментом? 

Зареєструватися на події можна буде у перший день, 5 серпня о 17:00— 22:00. Можна буде й понетворкатися. Опісля бізнес в кайф і легко — Влад Ноздрачов (співзасновник SUPERLUDI, USB). Панельна дискусія — Влад Ноздрачов (співзасновнік SUPERLUDI, USB) і Вася Гроголь (співзасновник Kooperativ, засновник Bursa, Supra). Q&A «Бізнес і зміни» з розіграшем подарунків за найкращі запитання — Секретний спікер. Drink-брейк. Тайм-менеджмент нової економіки — Микола Щербина (генеральний директор аптечної мережі АНЦ). Панельна дискусія «У що інвестувати і коли» — Влад Ноздрачов (співзасновник SUPERLUDI, USB) і Секретний спікер. WTECH Party. Наступного дня — панельна дискусія "How to make a woman" від Wtech, ком'юніті для жінок у tech та онлайн-бізнесі.

Модераторкою обговорення буде Аліна Щербина — COO Wtech Ukraine та Project Leader у Code Club Україна. На вас чекатимуть кілька спікерок: Анна Мазур, засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday, випускниця Employer Brand College International. Євгенія Клепа, Executive Director в 1991 Open Data Incubator, Social Investor в Urban Space 500 та амбасадорка Wtech в IT Startupsю Вікторія Рєпа, CEO та Co-founder BetterMe, випускниця Stanford Executive Program та Apple Entrepreneur Camp, увійшла до рейтингу Forbes 30 Under 30 Europe 2020. Анастасія Давидова, комерційна директорка Avalon Inc., авторка каналу "Работа в маркетингу" та амбасадорка Wtech із маркетингу. Анна Поліщук, співзасновниця сервісу Lalafo, отримала МBA у Лондонському університеті. Детальна програма за посиланням.

Також раді оголосити бізнес-конкурс для МСБ від AIN.BUSINESS, SUPERLUDI та Kooperativ 6.08.2021 18:00. Це може бути як краш-тест ваших бізнес ідей, так і пітчинг існуючого бізнесу! Open call відкрито з 30.07 до 03.08.Заповніть форму за посиланням до 03.08 15:00. Спеціальний приз — розробка фінансової моделі для вашого бізнесу від компанії fuelfinance. 

SUPRELUDI — це школа нової бізнес-економіки. Вони про майбутнє бізнес-освіти, інновації, круті підходи, які в десятки разів ефективніше старих. Коли тобі вчитися в кайф, і ти бачиш прогрес, і технології тобі допомагають у цьому.

Kooperativ — це робочий простір і творча майстерня, місце подій і знайомств, каталізатор руху і створення.

Ми поєднали діловий досвід, пристрасть та креативність Андрія Федоріва й Василя Гроголя з практикою функціональних і мистецьких просторів Берліну. Так нам вдалося створити середовище, де бізнес, мистецтво і технології об’єднуються на шляху до великих досягнень.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі